Skocz do zawartości

EPP drugie podejscie


Rekomendowane odpowiedzi

Heya, mialem kiedys modelik z epp mojej konstrukcji - to byl shock fly, teraz pobawilem sie nieco bardziej i zrobilem cos podobnego do U Can Do EP dostepnym na towerhobbies.com

Zaraz jade na modelarnie to porobie fotki i wrzuce, modelik ma sie ku skonczeniu po niedzieli i nocy spedzonej w modelarni. Reszta za pare godzin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocka nad modelem i juz tylko wyposazenie zamontowac zostalo :)

 

Kadlub troche koslawy bo robilem w nocy i wyszlo CRD - co reka dala :)

No nic, teraz tylko zapakowac jakis mega silnik i w gore:D

Skorupa modelu wazy 215 g czyli w 400 gotowego do lotu powinienem sie wyrobic:) Jest troszke wiekszy niz orginal:

http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXJPU8&P=ML

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

Widzialem orginal w akcji to powiem szczerze ze zrobil na mnie pozytywne wrazenie bo z poczatku wygladal jak latajaca szmata :D ale w locie rozwial moje watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey:D owszem, kadlub wyszedl troche inny niz w zamysle :D Faza projektowa nie byla wogole wykonana;) Wszystko tworzone na kolanie w miare potrzeby.

 

Teraz latamy na boisku obok lotniska, pod modelarnia na parkingu, w nocy na parkingu kolo hali targowej lub pod kauflandem. Daj jakos znac jak bedziesz chcial podjechac bo nie zawsze latamy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.