Skocz do zawartości

wingstabi7


wieslaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem ze sterowaniem modelu.Problem polega na tym ze po podlaczeniu odbiornika i stabilizatora lotu serwo kierunku zaczyna sie wychylac w prawo na ok.30% przy minimalnym dodaniu gazu i nie moge tego zlikwidowac.Pozostale serwa dzialaja poprawnie prosze o porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Postawą przy stabilizatorach jest odpowiedni montaż - zarówno sposób montażu jak i miejsce montażu. Nie wiemy jak to zrobiłeś. Nie opisałeś porządnie tego przypadku. Nie wiemy też czy nie masz drgań od napędu - a przy stabilizatorze nie wolno do nich dopuścić.

Nie wiemy czy stabilizator to świeży zakup i czy masz wsparcie od producenta lub dostawcy.

Nie wiemy jaki jest napęd modelu. Modelu i instalacji praktycznie nie opisałeś.

 

Parę stabilizatorów już widziałem i jeśli nie szkoda Ci czasu - to możesz przyjechać do nas na lotnisko i mogę obejrzeć i Twój. Jutro po południu zapowiada się niezła pogoda.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat. Raz piszesz, że to samolot pa18 a drugi raz extra.

 

Namiary na zapasowe lotnisko w okolicach Radzynia to

51.809902,22.625374

 

Jeszcze nie wiem o której latanie. Lotnisko podstawowe zostało wczoraj skutecznie zablokowane zapachowo przez rolnika z pola obok :-(

Uprzedzam, że na zapasowym możesz nie wylądować ale próby na ziemi mogą coś pokazać.

 

Przygotuj się:

Instrukcja do modułu

Możliwość zdjęcia śmigła

Może drugi odbiornik

 

Co z tego sprawdziłes już we własnym zakresie?

 

Dam znać wcześniej o godzinie lotów.

 

 

6d4a8fe12bdcb34b3dd319d97a39b81b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.