Skocz do zawartości

Prośba przy doborze silnika spalinowego


AdamGsxR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie posłuchałem jak brzmi i mam dylemat czy nie zakładać 4T. Cena jest całkiem przyzwoita i akceptowalna bo nie całe 300 ojro

 

https://youtu.be/eP-gkv8dw2A

Do twojego modelu będzie w sam raz.Oczywiście wymaga doregulowania ale za to pracuje pęknie.Siedzi w Mustangu 2,18 m  z Pheonix Model.Jak do tej pory pracował trochę ponad godzinę lecz chodzi stabilnie.Jedyną rzeczą jaką zrobiłem to dorobiłem nowy kolektor ssący(oryginalny pękł od naprężenia ,z mojej winy).Jak widać na filmie lata bardzo realistycznie.W tej chwili jest śmigło 18x10  ale już zamówiłem 18x12 MA więc będzie szybszy.Przez większą część filmu latałem na 1/3 gazu.Czasami na Hobby Kingu robią promocję i ja swojego kupiłem chyba za 230EURO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

https://youtu.be/eP-gkv8dw2A

Do twojego modelu będzie w sam raz.Oczywiście wymaga doregulowania ale za to pracuje pęknie.Siedzi w Mustangu 2,18 m  z Pheonix Model.Jak do tej pory pracował trochę ponad godzinę lecz chodzi stabilnie.Jedyną rzeczą jaką zrobiłem to dorobiłem nowy kolektor ssący(oryginalny pękł od naprężenia ,z mojej winy).Jak widać na filmie lata bardzo realistycznie.W tej chwili jest śmigło 18x10  ale już zamówiłem 18x12 MA więc będzie szybszy.Przez większą część filmu latałem na 1/3 gazu.Czasami na Hobby Kingu robią promocję i ja swojego kupiłem chyba za 230EURO.

Ostatnio pisałem, że zostaję przy dwutakcie ale jednak nie. Zapadła ostateczna decyzja, że to będzie NGH 38 w czterotakcie. Ten dźwięk to jak dla mnie rewelacja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.