Skocz do zawartości

Yak 55 M Crack- Firmy Rc-Factory


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Witam poczytałem trochę temat fajny modelik przymierzam się też do zakupu ale mam problem z doborem wyposażenia bo opinie na ten temat są różne czy można kolegów poprosić o podanie optymalnego wyposażenia do tego modelu chodzi o całość bez aparatury i odbiornika, czy te wyposażenie co podają na stronie sklepu może być?

https://www.ef3m.pl/pl/p/YAK-55M-Crack-3D-EPP-niebieski/2435

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie będzie OK, śmigło może być za duże, ale wyjdzie w praniu i tak powinieneś kupić kilka, bo szybko się łamią, ja bym wziął jeszcze kilka 8x4, albo lepiej 8x3,8SF. Pakiet też trochę duży, ale do zaakceptowania, no i do Flasha będzie się nadawał. Cała zabawa jak masz kilka modeli polega na tym żeby mieć jak najmniej rodzajów pakietów, bo one generują dość duży koszt przy modelu.

 

A tu Jarek (yarecki61) sprzedaje używane graty, mogły by się nadać https://www.olx.pl/oferta/naped-do-modelu-CID767-IDAVIQl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie kilka godzin wcześniej i bym nie zamawiał tego wyposażenia ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło pakiety się przydadzą do Flasha tak jak mówisz a co do śmigieł to mam kilka z tych co piałeś najważniejsze że to co zamówiłem będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.