Skocz do zawartości

Witam serdecznie


Kusi30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  :)

 

Mam na imię Sławek i od kilku lat interesuje się modelarstwem.

 

Pasją tą poniekąd zaraził mnie kolega z pracy który niestety już nie składa modeli bo przesiadł się na skrzydło i sam nim lata :)

 

Moje doświadczenia to dwa rozbite modele  motoszybowców którymi chciałem bardzo szybko latać nie mając dostatecznie dobrej wiedzy.

 

Od jakiś 6 miesięcy składam model Sky Surfera dopieszczając jego każdy element (kalibracje, wykluczanie wszelkich luzów, uzbrajanie w elektronikę wspomagające lot.

 

 

Co chce osiągnąć w modelarstwie?

 

Przede-wszystkim jest to dobry sposób oderwania się od codziennej rzeczywistości ale docelowo chce zbudować model którym będę latał w FPV.

 

Co mnie skłoniło do zalogowania się na tym forum?

 

A więc forum zawiera to co najcenniejsze czyli forumowiczów z dużą wiedzą którą pokrótce studiowałem od jakiegoś czasu.

Niestety nie mogłem znaleźć odpowiedzi na jedno pytanie a że się łatwo nie poddaje szukałem informacji przez 2 tygodnie bez sukcesu.

 

Będąc waszym członkiem obiecuje pomagać innym użytkownikom w tematach już mi znanych i sprawdzonych prze zemnie.

 

Jakie plany na przyszłość?

 

Ślub  :)  ale to nie o tym a więc chciał bym nabyć do mojej skromnej kolekcji model CUB Carbon z kołami Tundra, Motoszybowca a co dalej się okaże.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.