Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie ma co się podniecać. Taki mamy klimat, że im większe buractwo tym bardziej popularne u suwerena i łaskawiej władza na nie spogląda. Nie zdziwię się gdy w kampanii wyborczej artystka zaśpiewa dla przewodniej siły narodu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, tu w żadnym wypadku nie chodzi o politykę.

 

Po prostu jako Polak wychowany od dziecka tak, żeby szanować nadrzędne pryncypia ( nie wiem czy to dobre słowo) uważam,że taki występek powinien być ukarany. I to z polityką nie ma nic wspólnego.

 

Może to nie na temat, ale pamiętam jak mi dziadek opowiadał jak pod Radzyminem walczył, jak Ojciec , choć młodziak  w nocy tory pod Lublinem z kolegami tory próbował rozkręcać w czasie wojny...Guzik im z tego wyszło, ale próbowali partyzantki

To babsko po prostu za to, co zrobiło powinno odpokutować.

Zaczęło się od profanacji naszego hymnu. Teraz jest to, co  zrobiła... A co będzie następne? Aż się boję pomyśleć.

I jak teraz nie wezmą się za nią (za nie) to następne wejście będzie takie, że Polacy będą się musieli wstydzić przed całym światem,że są Polakami.

A wystarczy toto przymknąć w pierdlu choć na chwilę. I szybko toto zmądrzeje.

I to nie jest żadna polityka.

Raczej tzw celebrycki SYF

A.C.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tam w tych lombardach tak mają. Czasem umoczą z zastawem, bo się nie znają.

W zaprzyjaźnionym lombardzie czasem robię za eksperta co do ceny i jakości fantów.

 

Ale też czasem można "wyhaczyć" okazję. Mi się też raz udało. Pajlot Taranis kpl szuka nówka za pól darmo. I przypadkiem przyuważyłem w lombardzie dwie ulice dalej.

 

Warto przeglądać oferty lombardów, bo można natknąć się na taką ciekawostkę jak ta powyżej, ale też można nabyć np mikrometry VISa nóweczki za 50 zł 3sztuki.

Warto szukać okazji.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, faktycznie stan niezły książki, jak na te lata! Pewnie musiała się więcej przestać na półce. Moje wydanie drugie z 1954 - już bez Freddiego  ;)  (TUTAJ) było w fatalnym stanie kiedy kupowałem ją za jakieś grosze w antykawariacie - widać, że była używana i to intensywnie, może ktoś sobie zbudował Orkana na jej podstawie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm............ mam ich  5 z czego pierwsza i najstarsza zakupiona została w Księgarni Wysyłkowej ( tak,tak było cos takiego) w roku 1961, a kosztowała 11,5o  czyli tyle ile 2 Małe Modelarze + 1 Duzy.....ech to były crazy_pilot.gifcrazy_pilot.gifczasy


Kurde, faktycznie stan niezły książki, jak na te lata! Pewnie musiała się więcej przestać na półce. Moje wydanie drugie z 1954 - już bez Freddiego  ;)  (TUTAJ) było w fatalnym stanie kiedy kupowałem ją za jakieś grosze w antykawariacie - widać, że była używana i to intensywnie, może ktoś sobie zbudował Orkana na jej podstawie! :)

mam kartery do TD4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.