Skocz do zawartości

Nadajnik Spektrum DX4e bez odbiornika


bommer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mój pierwszy temat techniczny. Posiadam w/w nadajnik, był razem z modelem śmigłowca Blade. Teraz chciałbym go użyć do starowania samolotem pokroju Wicherka. Niestety, pomimo wielu przeczytanych stron z informacjami o odbiornikach, wciąż nie uzyskałem jednolitej odpowiedzi. W większosci informacji o nadajnikach orange, jest podane ze działają w DSM2 i DSMX z aparaturą i tu jest problem bo zaczynają wymieniać od Spektrum DX6. Na alledrogo znalazłem odbiorniki, lecz sprzedający nie potrafi powiedzieć czy z DX4e będzie działać. Czy jest wśród wa ktoś kto może mi pomóc w tym problemie?

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu jest numer katalogowy.Jest z tyłu na naklejce. np.SPMR4400 mode 2 i 4 SPMR44001 mode 1 i 3.Z przodu obok przełączników rewersów po prawej stronie stylizowany znak X.

Według producenta obsługuje obydwie modulacje DSM2 i DSMx

https://www.spektrumrc.com/Products/Default.aspx?ProdId=SPMR4400

A tak w ogóle obsługuje 6 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dysponujesz czasem i nie spieszy Ci się zbytnio - mam troszkę odbiorników do spektrum. Mogę Ci sprawdzić czy któryś nie działa z Twoim radiem. Ostrzegam, że to może trochę potrwać ;-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2F mam czasu dużo a cierpliwości jeszcze więcej.

 

F-150 czy możesz podać jakiś model odbiornika? Zaryzykuję i kupię.

 

Przyznam że wczoraj już się rozglądałem za kompletną aparaturą, dobrze, że nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na popularnym u nas AliExpress masz całe zatrzęsienie odbiorników DSM2. Ceny zaczynają się od ośmiu dolców. Spory asortyment odbiorników DSM2 produkuje f-ma DelTang. Powinny być w sam raz do twojego 4-kanałowego DX4e. Oprócz DelTang, Orange HK  odbiorniki DSM2/DSMX produkują np. f-my:

 

OriginLogo.jpg

 

LemonLogo.jpg

 

TUTAJ przykład takich odbiorników (podane są typy i szczegółowy opis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.