Skocz do zawartości

Mój pierwszy model. Depron RWD-5


freeman67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na trzech przewodach od silnika wlutowujesz goldy męskie, a na trzech przewodach regulatora goldy żeńskie.To masz zaprawić koszulkami termo.Na dwu przewodach do pakietu wlutowujesz XT-60 / na obudowie jest oznaczenie + i  -/ nie pomyl !.Koszulka na żeńskich ma zakrywać całkiem golda aby przy połączeniu pakietu  nie zastąpiło zwarcie. Wiadomo że  "płaska wtyczka idzie do odbiornika/ czarny jest minusem, czerwony plusem, biały sygnałem./ umnie w odbiorniku minus jest skrajny rządek pinów/.Podłączenie niebieskich do silnika będzie zalerzeć jakie będziesz miał obroty, gdyby były niprawidłowe wystarczy przemienić któryś z przewodów.No ale to ustawisz, jak będziesz miał wszystko popodłanczane z odbiornikiem. Tylko pamiętaj, że przy silniku lutuj goldy męskie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ok kolejny dylemat ;]

Nie wiem cyz ma to znaczenie jakiekolwiek poza estetyką  ;]

co będzie lepsze zamocować silnik jak na foto na wierzchu dziobu czy jednak rozwiercić otwór pod silnik i zamocować krzyżak od strony wewnętrznej tak że z dzioby będzie wystawał silnik bez krzyżaka?

post-20850-0-43896800-1516112805_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zbyt pancerna, ale na 100% lepsza taka niż dykta...

Zacznij chomikować różne kawałki sklejki, np. ze skrzynek po owocach.

Z kolei typowo modelarskie można kupić np. tu: http://www.marvio-rc.pl/produkty/materialy-do-budowy-modeli/sklejki,2,71 lub tu http://sklep.modelarnia.pl/k130,materialy-konstrukcyjne-listwy-i-sklejki-sklejka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.