Skocz do zawartości

Siema!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich urzytkownikow forum!

 

Mam na imie Robert i jestem z Białej Podlaskiej - aktualnie studiuje w warszawie na polietchnice (wydzial MEiL czyli mechaniczny energetyki i lotnictwa).

 

Modelami RC zajmuje sie od ponad 4 lat, zdudowalem juz conieco nie tylko latajacego ale tez jezdzacego i plywajacego.

Niektorzy pewnie kojaza mnie z innych forow o podobne tematyce.

 

PS: juz zmienilem chyba jeszcze spalem rano... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie MEL, to MEL i super inżynierowie z niego wychodzili, w tym także mój szwagier i faktycznie dobry jest w "te klocki"...Mówię tak, nie dla tego, że on mój szwagier, ale pozycję wyrobił sobie w "Motoroli" b. blisko wierzchołka, dzięki właśnie tej szkole i trochę :wink: swojej własnej mózgownicy. A i innych super absolwentów też mam przyjemność znać, chociażby p. Bereś, czy p. Margański. Tak wiec to dobra szkółka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a co jest łatwe? To tylko moja najlubsza mówi, że moje studia były łatwe / i troche ma racji, w porównaniu z tą jej germanistyką, nie daj boże 8)/ , a na takich, jak Twoje, to zupełnie sobie nie wyobrażam...Życze udanej sesji i zdania wszystkich egzaminów na 5 z plusem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.