Skocz do zawartości

Zimowe latanie - co tu jest nie tak?


CichyBart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Generalnie rzecz ujmując, to nie jest łódka...

Przy nawrocie zaczęło go rzucać (wiatr?)... później straciłem orientację i poszedł za wał. Gdy wskoczyłem na wał, telemetria zgłaszała coraz słabszy sygnał. Krótka wycieczka samochodem i dojrzałem, jak jakiś koleś niesie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też chce się Wam wychodzić na taki mróz, raz tylko wylazłem jak było może z -2 stopni, łapy zmarzły momentalnie, taranis przestał cokolwiek wyświetlać bo mu LCD zamarzł, lipo działały może na 50%, a do duszy z taką zabawą... Aby do wiosny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Bartek jest hardcorem :).

Ja tam tez nie lubię zimna, mam jeden model do oblatania i czeka na plusowe temperatury.

W jednym modelu mam do dokończenia tylko dźwignie ssania potrzeba na to 10min , ale do puki nie będzie ciepło nie wybieram sie do warsztatu nawet na te 10min.

Kurcze dziś znajomy coś wspominał że z rana było -22 stopnie, ale to było chyba mocno rano bo jak wyjeżdżałem do pracy o 07-30  to termometr w aucie pokazywał juz tylko -19 :)

Kurcze ja tam sie juz nie mogę doczekać cieplejszych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj i przedwczoraj też robiliśmy latanie.

Jednak białe modele w białym powietrzu, na tle białego śniegu i białych chmur, nie dawały pełnej satysfakcji z latania?

 

Jaki to taranis zamarzł?

9x i 9xr pro dzielnie dawało sobie radę wczoraj i przedwczoraj, futaba kolegi też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.