Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem dzisiaj tłok i tuleje ale został mi 1 oring i nie mam pojedzie od czego schemat silnika przejrzałem już z 10 razy i nie mogę znaleść miejsca w którym go brakuje 790b0a79ffe8acbad0a164a343a228e3.jpg poza tym silnik bardzo ciężko się obraca nie chciałem go ciągnąć z szarpanki bo bałem się ze ja urwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podkładka pod świece?

nie to nie ona niestety

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam jeszcze 1 pytanie bo autko dostałem z 2 grzałkami i 1 z nich nie jest wykrywana przez szybka ładowarkę jaki jest problem ? 3ed5af07a92b3ef484be913798d48e4b.jpg28fb4a707df2a240ee5c796716605438.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcelu, jeżeli nie możesz sobie poradzić z tym motorkiem, a widzę ,że nie możesz, to zrób paczkę

i przyślij go do mnie. Siedzę aktualnie nad motorkami, więc jeden więcej nie sprawi mi różnicy. Jako, że wyczynowymi

Motorkami zajmuję się od lat, więc ten Twój też Ci zrobię tak, że będzie działał i problemy się skończą.

Tyle, że części do niego musisz zakupić. Tłok i tuleję i być może korbowód, Jeżeli łożyska są nietypowe

to je także musisz kupić.

Motorek będzie chodził bo od tego jest.

I w końcu młodym trzeba pomagać. Zrobię Ci to oczywiście za darmo.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnika nie udaje mi się wystartować łapie na jakieś 0.1 sekundy i gaśnie czuje to bo silnik się nagrzewa podczas próby odpalenia oraz tam gdzie znajduje się gaźnik słyszę syk ale tylko jak wał jest wyżłobieniem do góry

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Po zdjęciu świecy silnik ciągnie się szarpanka do pewnego momentu po 2-3 pociagnieciach cos go blokuje i trzeba go mocnej pociągnąć po czym przeskakuje przy czym słuchać odgłos jakby się cos ze sobą zderzalo i znowu po 2-3 pociagnieciach to samo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czy taka świeca nadaje się do mojego modelu ? Pamietam ze przed remontem silnika za nic model nie chciał na niej odpalić jest ona praktycznie nowa ani razu nie udało mi się na niej odpalić modelu 8d423a5793eaeef20e297bd0d0e305aa.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro musiał dostać po du... ten silniczek. Musisz raczej wymienić korbowód bo zatarła się tuleja pewnie na nim. Część 5224. Pokaż zdjęcie tego najlepiej filmik jak to tam wygląda. A najlepiej wyśli ten silniczek do Andrzeja jak Ci proponował będziesz miał pewność że jest zrobiony w 100%. 

post-10523-0-97793000-1526074582_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro musiał dostać po du... ten silniczek. Musisz raczej wymienić korbowód bo zatarła się tuleja pewnie na nim. Część 5224. Pokaż zdjęcie tego najlepiej filmik jak to tam wygląda. A najlepiej wyśli ten silniczek do Andrzeja jak Ci proponował będziesz miał pewność że jest zrobiony w 100%. 

Właśnie nie wiem bo korbowód wygląda jak nowy bo został już wymieniony przez poprzedniego właściela niedługo przed sprzedażą

Jutro się tym zajmę wyślę filmik jak kręcę silnikiem 

Praktycznie wszystko w środku zostało wymienione oprócz tłoku i tulei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model udało mi się dzisiaj odpalić silnik i dotszeć go bez żadnego problemu silnik nie chciał zapalić bo źle zamontowałem tłok nawet na paliwie z nitro 5% ma dość siły. Ale jest inny problem mianowicie po dotarciu przejechałem jeszcze 1 bak i podczas tego model zkoziołkował mi 3 razy i coś rozłączyło się w serwie nie mogę sterować w którą stronę jadę słychać jak serwo chodzi ale tak jakby coś nie stykało coś chyba się połamało co to może być ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.