Skocz do zawartości

Pakiet 2S = 2.7V


CichyBart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czyżbym załatwił pakiet na amen? Zostawiłem w okularach pakiet 2S, 1300mAh. Teraz sprawdziłem miernikiem, wychodzi 2.7V na wtyczce XT60. Z wtyczki balancera nie jestem w stanie sprawdzić moim sprzętem tak na szybko.

Coś jeszcze da się z tym zrobić, prócz utylizacji, ew. gdzie to zutylizować?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Spróbować reanimować zawsze można. Programem ni-mh na 0.1A. I z palcem na przycisku stop patrzysz jak rośnie napięcie. Jak pomimo ładowania po 5 - 15 minutach napięcie nie wstanie do 3.3V na cele to tylko do kosza. Dzisiaj reanimowałem pakiet który miał 2.6V na celi. Po 5 minutach ładowania każdego ogniwa oddzielnie na programie NiMh 0.2A napięcia wstały do 3.3V. Po tym podłączyłem do balancera Hyperion LBA10 i normalnie "zestoragowałem" = podładowałem do stanu Storage. Pakiet żyje :)

Natomiast ostatnio padł mi pakiet - rozładowałem do zera zera takiego prawdziwego po 1 dniu podłączenia żarówki aż na mierniku było 0.3V. Odciąłem przewody, zawinąłem taśmą izolacyjna i zaniosłem do punku gdzie zbierają baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.