Skocz do zawartości

Miejsca do latania w Kołobrzegu


kaszalu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

Proszę o informację czy w Kołobrzegu lub jego okolicach są miejsca do polatania modelami RC i spotkania się z kolegami w celu wymiany doświadczeń ?

Pytam w imieniu kuzyna Tomka z Kołobrzegu którego ostatnio zainteresowałem lotami.i chyba go to wciągnęło !  :)

Na razie złapał  trochę teorii, symulatora i szkolenia w realu, ale przydało by mu się wsparcie na miejscu !! B)

Tomek na fotce na lotnisku modelarskim w Bydgoszczy - łączka Fordon ! 

 

 http://pfmrc.eu/index.php/topic/44643-lotnisko-bydgoszcz-fordon/page-107?do=findComment&comment=707242

post-3419-0-74166800-1525071344_thumb.jpg

post-3419-0-49555000-1525071387_thumb.jpg

Edytowane przez kaszalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Teoretycznie jest takie miejsce - poradzieckie lotnisko w Bagiczu (8 km od K-gu). Obecnie jest to jeden wielki plac budowy, jakiś fragment pasa należy do jakiejś "firmy latającej". Latałem tam raz czy dwa, ale obecność masztów komórkowych trochę mnie niepokoiła. Utraciłem kontrolę nad modelem, ale miałem wówczas słabą aparaturę. Teraz latam na łąkach 3 km od domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.