Skocz do zawartości

Oferta sprzedaży autorskich modeli DLG z Olx


kuzynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Półka rzeczywiście bajerancka ;)

Moim zdaniem tylko węglowa półeczka to lekkie nieporozumienie, podobnie jak rowing w przedniej części. Po to właśnie robimy z aramidu, żeby antenki były dalej od węgla. A dziobek aramidowy przetrwa wiele :D po intensywnym sezonie latania widzę, że przód z czystego aramidu to fajna sprawa, po dzwonie tylko lekko się zniekształca ale nie pęka. Kilka kropel CA i lecimy dalej ;)

Bartek co to za mocowania do śrub pod skrzydła?

Bez przesady .... Latam taki modelami do granic widzialności i nie mam problemów to chyba najważniejsze. 

Rowing daje bardzo dużo i pozwala zejść z wagą kadłuba o 20% :) 

Gwinty M4 do kupienia w sklepie modelarskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Coraz bliżej finału. Kolegą Bartek cały czas pracuje nad moim modelem. Jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu, model powinien do mnie dotrzeć. Postaram się utworzyć nowy temat z prezentacją modelu oraz z opisem ustawień aparatury.e7da3d84050170d595ded7b87da1084d.jpg7fba1c64f872a926742f01b2f3bc4fda.jpgc3f8c478c61a4941620f0f26cc4e5e03.jpgbbe35ff873509214dbd069ee2f09d8cd.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.