Skocz do zawartości

Hpi Savage XL 5.9 Problem z elektroniką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak się składa że wpadł mi w ręce wyżej wymieniony model po podłączeniu do niego baterii nie mogę niczym sterować myślałem że coś się rozkodowało. Więc sparowałem nadajnik z odbiornikiem jeszcze raz ale to nie pomogło. Zauważyłem że przełącznik on/off nie odłącza zasilania od nadajnika ale to pewnie nie jest problemem więc co go powoduje jakieś pomysły ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przełącznik on off w nadajniku czy w autku podłącz prąd pod bat w odbiorniku i serwo byle jakie sprawne serwo zobacz czy działa/

Najlepiej jak byś jeszcze nam powiedział co za nadajnik jaki odbiornik? co byśmy nie wróżyli z fusów.

możliwe ze regulator upalony , można by sprawdzić jakie napięcie dochodzi do odbiornika z rygla auta itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik on off w nadajniku czy w autku podłącz prąd pod bat w odbiorniku i serwo byle jakie sprawne serwo zobacz czy działa/

Najlepiej jak byś jeszcze nam powiedział co za nadajnik jaki odbiornik? co byśmy nie wróżyli z fusów.

możliwe ze regulator upalony , można by sprawdzić jakie napięcie dochodzi do odbiornika z rygla auta itp.

Jest to przełącznik w aucie ten na nadajniku działa normalnie co do tego to zaraz podłącze mam do niego zapasowe serwa

Nadajnik to hpi tf-20E

A odbiornik to hpi rf-30

 

A tak na marginesie model stał nieużywany pół roku

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Podłączyłem zapasowe serwo od gaźnika i działa tylko przy 1 ruchu zacina się w jednej pozycji i już dalej nie da się nic zrobić. Blokuje się maksymalnie na prawo i dalej nic

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.