Skocz do zawartości

PZL 106 Kruk


Maciek 1971
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeżeli chodzi o PZL 106 Kruk.

To sprawa jest dość skomplikowa gdyż mimo że to polski samolot ciężko coś konkretnego znaleść.

Sa proste rzuty i masa zdjeć na niemieckim forum jak buduja kruki.

 


Proponuje powiekrzyć, wydrukować. Papier milimetrowy i zacząc robić samemu rysunki.

Nie chce pan modelu z Epp ? czy musi być drewniany?

Moge załatwic kontak do gościa co może panu wycią kruka o rozpietosci 1400 za 300 zł plus przesyłka.

Właśnie jestem na etapie budowy takiego kruka. Jest na forum.

post-21072-0-87540200-1528211031_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o PZL 106 Kruk.

To sprawa jest dość skomplikowa gdyż mimo że to polski samolot ciężko coś konkretnego znaleść.

Sa proste rzuty i masa zdjeć na niemieckim forum jak buduja kruki.

 

Proponuje powiekrzyć, wydrukować. Papier milimetrowy i zacząc robić samemu rysunki.

Nie chce pan modelu z Epp ? czy musi być drewniany?

Moge załatwic kontak do gościa co może panu wycią kruka o rozpietosci 1400 za 300 zł plus przesyłka.

Właśnie jestem na etapie budowy takiego kruka. Jest na forum.

Dziękuję Ci Szymon, trochę sprecyzuje, mój syn Marcel lata na spalinowym sky Hero 2 w klubie Pegasus Enkhuizen w północnej Holandii, jeden z członków klubu nijaki Willem chce bardzo zrobić Kruka z silnikiem turbinowym i kiedy dowiedział się że jesteśmy z Polski poprosił o pomoc, więc próbuje dla niego coś zrobić, będę go widział w niedzielę, więc dopytam, jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie wiem, ni widu ni słychu.

 

Tu: http://www.ah-modelltechnik.de/Preisliste/preisliste.html jest coś, ale nie znam niemieckiego (po za wersja militarną).

Tu: http://www.rc-network.de/forum/showthread.php/125573-Baubericht-PZL-106-Kruk/page2 wątek na niemieckim forum

 

 

 

W załączniku coś od czechów.

PZL_106_Kruk_3D_Views_and_Text.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witaj Maćku.

 

Uaktywniłem się po latach nieobecności :)

 

Ja mam dokumentację fabryczną (sporoą jego część) zdobytą z PZL Warszawa-Okęcie. Na podstawie tego (i innych) - zrobiłem dokumentację do modelu w skali 1:10 z napędem elektrycznym. Zrobione są nawet formatki pod laser.

Jak będziesz zaintereosawy - pisz.

Jest to PZL-106 BT Kruk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj Waldi, wybacz zwłokę,ale tak jak pisałem posrednicze i musiałem skontaktować się z zainteresowanym. Willem jest bardzo zainteresowany materiałami które posiadasz,napisz proszę jakie widzisz możliwości i ile by to miało kosztować, wiadomo że jakieś koszta trzeba uwzględnić. Dziękuję za Twóją wiadomość i liczę na ciąg dalszy niech sobie za granicą nie myślą że Polacy nie nie gęsi i samoloty mają. Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.