Skocz do zawartości

Monsun B 209


marcinlota1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie....z chwilą nadejscia wiosny Monsun doczekał sie oblotu i mocowanie wydrukowane przez kolege zdało egzamin i wytrzymało,wygieła sie tylko ośka podczas lądowania na kępie trawy .Wykreciłem przednią goleń i chcąc nagiąć ,naprostować tą goleń pękło mi aluminium z drugiej strony gdzie trzymałem...czy moż ektos cos pomóc i doradzic bo w sklepach widziałem raczej mniejsze golenie i znowu zrobił sie problem.

post-2380-0-20715200-1555348850_thumb.jpg

post-2380-0-94515100-1555348858_thumb.jpg

post-2380-0-58984400-1555348872_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie bo wtedy koło jest z boku i model ma tendencje do potykania,wywracania sie na przód w jedną strone ,najlepiej jest jak jest na środku a jeszcze lepiej by było jak bym mógł założyć  większe koło z przodu no i tamte też  to by lepiej ogarniało lotnisko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kawałek duraluminium na allegro, wytrasuj co i jak, pilnik-piłka-wiertarka stołowa i gotowe. Trochę chęci i nakładu pracy nikomu nie zaszkodziło. 

A jeśli nie masz maszyn,lub dwie lewe ręce- ogarnie to każdy ślusarz za odpowiednia kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez kupic ta przednia aluminiowa czesc, widzialem gdzies na Internet, chyba nawet na HK ale od nich moze byc roznie z jakoscia.   Ten Twoj widac jakis felerny odlew bo wyglada, ze ma pecherz powietrza?? 

 

Trudno jest wyprostowac os bez zdejmowania "teleskopu" ale latwo to rozebrac.  Mozesz przy okazji dac wytoczyc lepsza os bo to napewno Chinska stal. :angry:.    Zrobilbym ze sruby co najmniej 8.8 lub 12.9.  Musisz tylko dobrze pomierzyc bo pewnie bede jakies pasownia/tolerancje.  Mialem podobne problemy z Chinskimi podwoziami, drut ø3 dalo sie wygiac moimi 60-letnimi palcami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.