Skocz do zawartości

Micro Blade acrobat 3D z EPP


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tutaj przedstawić modelik którym dość dużo latam przez ostatnie dni.

Swego czasu chciałem kupić duży model akrobacyjny z EPP i wybrałem się do firmy PerfectHobby Kraków. I jak to zwykle bywa zamiast dużego modelu przywiozłem coś bardzo małego do 3D.

I tak oto latam takim oto maleństwem MICRO BLADE

BLADE_micro_104.jpg

a to strona producenta http://www.freeair.cz/Microblade.html

Parametry modelu:

Rozpiętość – 600mm

Długość - 590mm

Waga do lotu – 128g

Zasilanie – lipol 2S 650mAh

Regulator – ESC 12A

Silnik - MYSTERY 2730 1000kv 10A

Śmigło – GWS 7/6 (nadwymiarowe)

 

 

Jak już wcześniej wspomniałem jest to model do agresywnego latania 3D najlepiej w hali lub przy bezwietrznej pogodzie. Lata się nim świetnie, można zrobić wszystko co tylko się umie i nie tylko. Sam nawet nie wiedziałem że potrafię takie harce wyczyniać. Silnik w nim zamontowany ma ciąg ponad 300g i do wagi tego modelu jest to szatan, zapas mocy bardzo duży. Jako że model ma bardzo duże pow. sterowe to można pętlę wykonać w miejscu. Zawis żaden problem, wyważenie do tyłu i model sam chcę latać jak śmigłowiec, tak samo harier.

Model idealnie do polatania koło domu lub na boisku.

Jedynym problemem modelu to zbyt wiotki kadłub, przy ostrych reakcjach sterem i lotkami ogon nie nadąża za skrzydłami. Ale już robię wzmocnienia z prętów węglowych.

 

A oto kilka zdjęć z budowy modelu.

Micro%20Blade%20100.jpg

Micro%20Blade%20109.jpg

Micro%20Blade%20101.jpg

Micro%20Blade%20104.jpg

Micro%20Blade%20103.jpg

Micro%20Blade%20106.jpg

Micro%20Blade%20107.jpg

BLADE_micro_101.jpg

BLADE_micro_102.jpg

 

Więcej zdjęć http://picasaweb.google.pl/MGurdek/MicroBladeEPP02#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wcześniej napisałem

 

"jest to model do agresywnego latania 3D najlepiej w hali lub przy bezwietrznej pogodzie"

 

Błąd on świetnie lata przy wietrze, dziś wylatałem dwa pakiety przy dość silnym wietrze, jak na ten model. Dzięki nad wymiarowemu silnikowi mogłem sobie bez problemu harcować przy takiej pogodzie. Naprawdę przednia zabawa. Polecam mały modelik i dość fajny wiaterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.