Skocz do zawartości

MIKROPROCESOROWY PODGRZEWACZ ŚWIECY


Styropiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na allegro jest taki podgrzewacz za 50zł ( sprzedający modelloo ), ja potrzebuje dwóch do silników Magnum XL70RFS w modelu P-38 KMP. Z opisu tego podgrzewacza wynika że,

gwarantuje niezawodność pracy przy pełnym otwarciu przepustnicy przed zalaniem silnika. Mam pytania do forumowiczów, czy już ktoś o tym pisał, czy ktoś to posiada, czy to działa ?

Ze względu na dwa silniki w modelu zależy mi na niezawodnej pracy silników. Trochę się obawiam tej elektroniki ponieważ od tego sprzedającego kupiłem interfejs 8 kanałowy do połączenia,

aparatury z symulatorem w PC i wyszła kicha interfejs nie działa ja zgubiłem paragon i po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia, czy Masz paragon, czy nie. Jeżeli wyślesz interfejs na swój koszt do twórcy tego urządzenia to powinien Ci je sprawdzić na swój koszt. Oczywiście koszt naprawy to osobny temat i do negocjacji z braku możliwości udowodnienia, czy jest jeszcze na gwarancji.

Jeżeli nie będzie chciał sprawdzić interfejsu to pytanie, czy warto pakować się w następny sprzęt, który może nie być serwisowany.

Czyli sam sobie możesz udzielić odpowiedzi próbując jak powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.