Skocz do zawartości

YAK-54 EPP - nie zniszczalny model do nauki 3D


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

Zgoda. Ale te umiejętności o których piszesz też trzeba sobie przyswoić. Do tej pory latałem szybowcami przeważnie na takich wysokościach że Yaczka prawie nie byłoby widać, a tam margines błędów jest znacznie większy. Na FMS`ie potrafię poprawnie wykonać wszystkie figury. Nie twierdzę, że pierwsze loty odbędą się bez kretobicia, ale wiem w którą stronę machać drążkami i robię to intuicyjnie bez zbytniego angażowania szarych komórek. W tym roku już trzy paczki z HK do mnie dotarły i trochę muszę zacząć się ograniczać :D . Za dwa miesiące planuję zakup Realflighta. Jeszcze nie wiem którą wersję ale raczej 4.5.

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Na FMS`ie potrafię poprawnie wykonać wszystkie figury. Nie twierdzę, że pierwsze loty odbędą się bez kretobicia, ale wiem w którą stronę machać drążkami i robię to intuicyjnie bez zbytniego angażowania szarych komórek.

 

Właśnie o tym mówię - po to jest FMS. Ja teraz z tatą, też chcemy kupić jakiś porządny symulator, ale jeszcze nie wiemy jaki... Ten nowy Areofly też kusi :wink:

 

Dobra, koniec OT xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
www.ABC-RC.pl - teraz też tutaj można kupić ten model :)

FMS, to niestety tylko zabawka. Tam nawet MiniMagiem zrobisz szybkie beczki :wink: On jest tylko po to, żeby nauczyć Cię odruchów. (jak machać drągami, jak lecisz na siebie/na plecach itp) Raczej słabo z odwzorowaniem :?

 

faktycznie jest :D 100zl w plecy przy takich zakupach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A może zamiast pisać post pod postem, przeczytaj, przeanalizuj cały wątek i na pewno Znajdziesz odpowiedź...

Artu - Ty też tu ? :)

Weź mi pomóż -> analizowałem ten wątek i wiem mniej więcej czego potrzebuję.

Chodzi o to że jestem nie wiem czy:

1. ten slilnik nadaje się do samolotu ( i to jeszcze tego typu ) - uciąg ma niby dobry ale po prostu chce się upewnić

2. nie wiem czy ten regiel będzie wystarczający ( nie umiem policzyć ile potrzebuję A )

3. Wiem że serwa są sprawdzone i chodzą -> moje pytanie czy będą chodzić z odbiornikiem ORANGE -> wiem że spektrum 6200 nie chodzi z analogowymi serawmi .

 

PS to mój pierwszy samolot i pierwszy model w wersji KIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ten slilnik nadaje się do samolotu ( i to jeszcze tego typu ) - uciąg ma niby dobry ale po prostu chce się upewnić

Ten jest sprawdzony FC 28-22 1200kv i tańszy.

2. nie wiem czy ten regiel będzie wystarczający ( nie umiem policzyć ile potrzebuję A )

P=U*I I=P/U :mrgreen:

3. Wiem że serwa są sprawdzone i chodzą -> moje pytanie czy będą chodzić z odbiornikiem ORANGE -> wiem że spektrum 6200 nie chodzi z analogowymi serawmi .

A skąd Masz takie informacje :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ten slilnik nadaje się do samolotu ( i to jeszcze tego typu ) - uciąg ma niby dobry ale po prostu chce się upewnić

Ten jest sprawdzony FC 28-22 1200kv i tańszy.

2. nie wiem czy ten regiel będzie wystarczający ( nie umiem policzyć ile potrzebuję A )

P=U*I I=P/U :mrgreen:

3. Wiem że serwa są sprawdzone i chodzą -> moje pytanie czy będą chodzić z odbiornikiem ORANGE -> wiem że spektrum 6200 nie chodzi z analogowymi serawmi .

A skąd Masz takie informacje :shock:

ad3. Gdzieś dzwoni ..... czytałem coś na helikowym forum. Był jakiś problem z odbiornikami Spektrum ( nie jestem pewiem czy 6200 ) i serwami ( dlatego że nie były cyfrowe ). Potiwerdzisz opinię o tych serwach - bezczelnie tanie i dobre ?

ad2. :) :) :) no dziękuję .... bardziej precyzyjnie: ile powinienem zostawić zapasu, wiem że ma to związek z rodzejem śmigła, doliczyć należy też coś na inne urządzenia, serwa, odbiortnik, w innych modelach pewnie LED :) nightflight - mocna rzecz

ad1. w koszyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.