Skocz do zawartości

Jaki mocny silnik pod 4S


enter1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wiesławie, znajomy ma parę modeli multiplexa, nie pamiętam jakie silniki ale kupował z wyposażeniem i zawsze jest ogień :D Silnik o którym wspominasz również byłby mocarnycjak ten Axi Leszka. Ale sam silnik kosztuje tyle co mój budżet dlatego skorzystam z porady Leszka i zamówię silnik do którego podał link. A z czasem jak pakiety popuchną to zmienię na 4S.

 

Dziękuję Wam wszystkim :) Dzisiaj spojrzę na jakieś dwa śmigła dodatkowo i zamawiam, jak zmontuję to dam znać jak loty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

wczoraj dostałem silnik oraz regulator. O ile silnik działa (na razie sprawdzałem bez śmigła) tak regulator TURNIGY PLUSH 40A od innego sprzedającego przyszedł uszkodzony. BEC działał ale regiel już nie. Idzie do odesłania, szlag..  Dzisiaj chciałbym zamówić kolejny i zauważyłem inny rodzaj regla TURNIGY TRUST, link poniżej. Może być lepszy czy raczej pozostać przy PLUSHu ?
https://radio-modele.pl/regulator-turnigy-trust-55a,344,8973.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej samej stronie PLUSH jest w tej samej cenie co TRUST. Nie szukałem super taniego regla a PLUSHe wszędzie podobnie kosztują. w tych nielicznych moich modelach mam właśnie plushe ale małe i redoxy, nie wiem czy większe też są tak niezawodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie odpowiedziałeś wprost. Zrobiłeś taką procedurę?

1. ustawić gaz na max

2. podłączyć zasilanie w samolocie

3. poczekać na piknięcie

4. zjechać gazem na min

5. poczekać na piknięcie lub melodyjkę.

6. sprawdzić czy silnik działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, absolutnie żaden problem. Jestem wdzięczny za pomoc. Zrobiłem dokładnie jak podałeś jako ustawienie zakresu pracy przepustnicy w trakcie pierwszego uruchomienia z nowym nadajnikiem. Próbowałem również "kombinować" z ustawieniami trymemru gazu ale również bez skutku. Próbowałem ustawień z nowym "czystym" modelem, bo może coś w moim tarasie nie halo i taka sama sytuacja,brak reakcji. Dobrze ze chociaż pogoda u mnie nie nadaje się na loty,to aż tak mi czasu nie żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.