Skocz do zawartości

Zboczowy zawrót łba


Rekomendowane odpowiedzi

https://postimg.cc/gallery/dt3qsqgg/ skala 5cm- 1000m ! Drugi gigant. Pieknie połozony ...dojazd pod zbocze bez wielbładzich wejść na Golgotę.. na samym koncu zamieścilem mapkę sytuacyjną z kierunkami oraz fotkę z rekraacyjnym ladowiskiem - piekna trawka. Polecam przyjechać na " latanie " z koleżanką..cisza spokoj "róbta co chceta' Kopalnia Drzewce acha...wysokość wyrobiska 20-30m !! . We wschodniej nieczynnej częsci kopalni dogodne zejscie ..w razie czego po model .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fajne. Zapamietam. Ale nam wschodu trzeba ;)

Wlasnie po wschód jechałem ale tam już zasypuje zwałowarka...cienko u mnie ze wschodem jest na Lubstowie -miałem ci zaproponować zawody ale jakoś się rozeszło.ja na nowym miejscu startuję wtorek-środa ...dziś był bardzo odchylony...wschodni .Przyjezdzaj....innych równiez zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

015.jpg

 

016.jpg

 

020.jpg

 

023.jpg Drzewce oblatane / zachód/ SUPER miejscowka wybitnie na zawody wszyscy mieliby blisko / Puchar Bałtyku...

 

Na Drzewcach jest wschód bedą wszystkie kierunki- miejscowka -Dziura GIGANT..dziś tam się zapuscilem ale nie dojechałem.. Uczę się najblizszego dojazdu...ostatnia fotka...modelarnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Puchar DZIURY W ZIEMI  :ph34r:

 

 

Gdzie Bałtyk, gdzie dziura...

 

 

Przepraszam Janek, ale 100x bardziej wolę  górki na północy.

 

Na takich wyrobiskach, lata się bardzo specyficznie. Jak mi się nudzi to mamy u nas żwirownię i mogę potrenować, tylko PO CO ? Lepszy wał wiślany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałtyk to wieksza dziura a górek na pólnocy nie widzialem tylko dziury i to ledwie 100m.Ja do swojej dziur podjeżdzam pod samą krawedz a na zbiornik przyjdzie Ci targać "meble " na plecach jak wielblądowi i przyjdzie Ci po skosnych gorkach pazurkach biegać latac..nie daj Boże ewakuować model do kapieli za siatke - mogiła . W dziurach lata sie specyficznie trzeba się uczyć a na wale Wislnym masz tylko -1kierunek i mususz skamlać o pozwolenie. Ja mam do swoich dziur blisko i to sobie chwalę..przyjedz ocen..zapraszam

wolę jezdzić na zawody do Jurka bo tam jest wszystko OK...bez proszenia o zapis miejscówki są fajnie wybrane i przygotowane panuje super atmosfera..nie ma problemow z sedziowaniem ...wszystko jest przygotowane z głową.A niech ci przypadnie latać w Krynicy i ladowanie na plazy w piasku wszystko upiaszczone dzieki ja nie musze . Latanie ma sprawiac przyjemnośc a nie za kare .

Podsumuje Ci jeszcze legendarny klif w Mechelinkach ...raptem 100m z bidą latania a jaki karkolomny dojazd..jakie błoto dziury ladowisko nie zawsze przyciete bo nie ma chetnych szczególnie gości by dolozyli sie do sianokosow..U mnie w tej dziurze zbocze 2-km..masz taka miejscowke i dojazd po krawedz .. Zgubisz model wpadnie na kopalnie autkiem masz dojazd po zgube ..A na kilifie w Mechelinkach czeste przepychanki z letnikami i szmaciarzami...

Dodam  Ci  jeszcze  ,że  Wschodnia  już  przygotowana  do  sprzedarzy  na  wylocie   ...a  kif-  porobione pomiary  geodetow  - pochodz  po  przyległym  lasku  zobaczysz  paliki...mierniczych...Ot co..

   Zwirownia  nieczynna  ladowisko-  rzepak   przyciety   jak   z  żelaza   las  zimą latałeś  o  pietruszkę  ile  zostało  całych  modeli...?  Pozostało  Betlejem ... :huh:

A  U  JURKA  NA  ZAWODACH  JAKI  ZAWSZE  JEST  PRZYGOTOWANY  I  PRZYWIEZIONY  NAM  POD  RYJ  BIGOS  ...chłopie  ja  tylko  po  tam  jade  .. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałtyk to wieksza dziura a górek na pólnocy nie widzialem tylko dziury i to ledwie 100m.Ja do swojej dziur podjeżdzam pod samą krawedz a na zbiornik przyjdzie Ci targać "meble " na plecach jak wielblądowi i przyjdzie Ci po skosnych gorkach pazurkach biegać latac..nie daj Boże ewakuować model do kapieli za siatke - mogiła . W dziurach lata sie specyficznie trzeba się uczyć a na wale Wislnym masz tylko -1kierunek i mususz skamlać o pozwolenie. Ja mam do swoich dziur blisko i to sobie chwalę..przyjedz ocen..zapraszam

wolę jezdzić na zawody do Jurka bo tam jest wszystko OK...bez proszenia o zapis miejscówki są fajnie wybrane i przygotowane panuje super atmosfera..nie ma problemow z sedziowaniem ...wszystko jest przygotowane z głową.A niech ci przypadnie latać w Krynicy i ladowanie na plazy w piasku wszystko upiaszczone dzieki ja nie musze . Latanie ma sprawiac przyjemnośc a nie za kare .

Podsumuje Ci jeszcze legendarny klif w Mechelinkach ...raptem 100m z bidą latania a jaki karkolomny dojazd..jakie błoto dziury ladowisko nie zawsze przyciete bo nie ma chetnych szczególnie gości by dolozyli sie do sianokosow..U mnie w tej dziurze zbocze 2-km..masz taka miejscowke i dojazd po krawedz .. Zgubisz model wpadnie na kopalnie autkiem masz dojazd po zgube ..A na kilifie w Mechelinkach czeste przepychanki z letnikami i szmaciarzami...

Dodam  Ci  jeszcze  ,że  Wschodnia  już  przygotowana  do  sprzedarzy  na  wylocie   ...a  kif-  porobione pomiary  geodetow  - pochodz  po  przyległym  lasku  zobaczysz  paliki...mierniczych...Ot co..

   Zwirownia  nieczynna  ladowisko-  rzepak   przyciety   jak   z  żelaza   las  zimą latałeś  o  pietruszkę  ile  zostało  całych  modeli...?  Pozostało  Betlejem ... :huh:

A  U  JURKA  NA  ZAWODACH  JAKI  ZAWSZE  JEST  PRZYGOTOWANY  I  PRZYWIEZIONY  NAM  POD  RYJ  BIGOS  ...chłopie  ja  tylko  po  tam  jade  .. :D

 

 

 

 

Dobra Janek, jak to mówią STRACIŁEŚ OKAZJĘ, ŻEBY BYĆ CICHO.

 

Wisi mi to, jaka tam jest twoja opinia, ale należy się sprostowanie czytającym którzy kiedykolwiek chcieliby zająć się modelami zboczowymi, bo reszta eFczyEfowców pęknie ze śmiechu ja przeczyta twoje kocopały.

 

 

- warunki na północy i w mojej okolicy są najlepsze w Polsce to wiedzą wszyscy. Zarówno pod względem samych "górek" jak i wiatru

 

- w zatoce się nie ląduje. Jakbyś jeździł na zawody, czego praktycznie nie robisz, to nauczyłbyś się tak lądować aby nie chodzić po wodzie, bo w końcu Jezusem nie jesteś

 

- na wale wiślanym jest wiele kierunków, ale latamy na jednym, dlaczego to masz do przemyślenia. Nikogo nie musimy PROSIĆ !

 

- Krynica to fantastyczna lokalizacja na zawody (jedyny minus to odległość od samych Mechelinek), ale Ty o tym nie wiesz bo tam na zawodach nie latałeś.

 

- klif jest posprzątany, wiadomo dzięki komu, ale mogłeś przyjechać i pomóc nie pier... była okazja.

 

-  żwirownia jest czynna i można latać, więc nie kłam ! Jak się lata przy minusowych temperaturach to wszędzie jest twardo. Ty o tym nie wiesz bo nie latasz. 

 

 

 

 

Podsumowując Janka poniosło, dużo jęczy, a mało lata. Zupełnie jak krowa !

 

 

Janek zostały 2 puchary na północy. Założę się, że Cię nie będzie bo to, bo tamto (jak zwykle). Jak przyjedziesz stawiam piwo. Potem jeszcze MP będziesz ? Wątpię. Taki to nasz Janek  :ph34r:   ;)  ;)  ;)

 

Zostaje Ci przyszły sezon ! Organizuj zawody w dziurze, na pewno przyjadę ze sprzętem i rozegramy. 

 

 

 

PS Bigos u Jurka dobry ! Tylko nie było okazji w tym roku skosztować. Atmosfera jest WSZĘDZIE DOBRA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano  Piotrze bigosu  i  fasolki  nie  pokosztowałeś  u  Jurka    w  ubiegłym  roku  bo  sie  wystraszyliscie  wiatru,,,a i  odległości  ,że  trzeba  dojechac../ do  mojej dziury  blizej  ,  U mnie  byli  w  dziurze   koledzy  z  południa  trenowali..był  nocował  Rafał  z  żoną  ...zawsze  wszyskich  miło  widzę  Ciebie  również .  W  ubiegłym roku  tyle  miałes  miejscówek i  wiatru  u  siebie ,że  odwołałeś  zawody nie  było  terminu  zastępczego  a  ja  jestem  stary  i nie  chce  mi  sie  błądzić   ,,,w  tym  roku  chciałbym być  na  Twojej  liscie  startowej NR 1  przyjade  pewniakiem  a  jak  potrzebujesz  do  pomocy  w  zorganizowasniu  zawodów  przyjade  dzien  wsześniej...doprawimy  bigos  po "KRZYZACKU"...flaszkę " zabiorem"    bo  u  nas   tego   dostatek  :lol:  Lubisz  zawody  na  pólnocy  nie  dziwota  masz  blisko  a ja  Ci  napiszę  tak    jaki  organizator  =  takie zawody...byleś  na  Euroturze ,  widziales,  doswiadczyłes ..    listy  startowe  były  zamykane  potem  otwierane  dla  kolegów  z  Austrii  a  bywało  ,że  organizator  nie  dopełnił  formalnosci  i  zawody  zostałe  ..przepędzone   ...super-  wstyd  na  cały  świat ...ja  jestem  za  wygodny  i  stary  by  włazić  po  zbiornikach  muszę  wziąsc  przyklad  z  Ciebie  latać  siedząc  w  fotelu  i  zabrać  swojego  sedziego  na  bazach  by  wygrać  zawody... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano  Piotrze bigosu  i  fasolki  nie  pokosztowałeś  u  Jurka    w  ubiegłym  roku  bo  sie  wystraszyliscie  wiatru,,,a i  odległości  ,że  trzeba  dojechac../ do  mojej dziury  blizej  ,  U mnie  byli  w  dziurze   koledzy  z  południa  trenowali..był  nocował  Rafał  z  żoną  ...zawsze  wszyskich  miło  widzę  Ciebie  również .  W  ubiegłym roku  tyle  miałes  miejscówek i  wiatru  u  siebie ,że  odwołałeś  zawody  ,,,w  tym  roku  chciałbym być  na  Twojej  liscie  startowej NR 1  przyjade  pewniakiem  a  jak  potrzebujesz  do  pomocy  w  zorganizowasniu  zawodów  przyjade  dzien  wsześniej...doprawimy  bigos  po "KRZYZACKU"...flaszkę  zabiorem  bo  u  nas   tego   dostatek  :lol:

 

Przestań BZDURY pleść.

 

Za dużo gadasz, za mało latasz...

 

 

 

 

 

 

 

PS Czekam z niecierpliwością na twoje zawody. Zawsze będzie ciekawie polatać w nowych miejscach...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Janek, jak to mówią STRACIŁEŚ OKAZJĘ, ŻEBY BYĆ CICHO.

 

Piotrek,nie każdy ma klapki na oczach typu F3F ...

Życzę Ci abyś w takim wieku jak Janek był tak wyluzowany,miał tak fajne,rekreacyjne podejście do latania,był tak życzliwy .

Promuj tak jak On miejscówki na forum,zapraszaj,lataj tak często,może zyskasz jakieś uznanie ...

Po hu.j On ma organizować zawody,czego to jest wyznacznik ? co On musi udowadniać ?  Po prostu nic nie musi ! a to że Jankowi chce się jeżdzić okazjonalnie po zawodach to tylko chwała mu za to i szacunek.

Ty ćwicz,organizuj zawody ,mało z Ciebie utytułowany zawodnik,kiepsko rzucasz modele,za to w gadce szczególnie na forum mega mądry inaczej...

Nie myl radości z latania z musem bycia zawodnikiem .

Drażnisz takim czepialstwem o pierdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja  napiszę  tak  Piotr  sroda  w  dziurze  super  warunki  do  latania  ..przyjeżdzaj w e  wtorek  po  pracy  zabieraj  kolegów  /  mam  posłane  3 miejsca  do  spania   reszta  spiwór-  podloga  jak  wojsku...zrobimy  wieczor  grilla  łykniemy  drinka    środa  od  rana  latanie....doświadczysz  jaka  to  dziura...zapraszam  pozdrawiam  :) a  na PBaltyku  -cienizna  raptem  sobota  zbiornik  ciekawe  czy  sie  odbeda  zawody,,,https://www.windguru.cz/10114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.