Skocz do zawartości

Zboczowy zawrót łba


Rekomendowane odpowiedzi

Na   klifie  w  tym  roku  bylem ze  4x  najfajniejszy  pobyt  pod  namiotem mialem  watpliwosci  co  do  spania  .. ze  sam  noc  ..wilki  na  klifie  a  okazało  sie  ,że  życie  imprezowe  zaczyna  się    tam  wieczorem  ...byli  zagraniczni  turyści  najfajniejsi  Rosjanie  ..zakochani...  dziewczyny  .ogladajace  wschod  słonca  ..całkiem  inny  pobyt  .   Sprzatalismy  teren  najwazniejszy  KROL  zcinal  trawe /  podziwiam  za  kondychę  Mechelinki-Betlejem...ja  by  nie  dostać  opierdolu  zbieralem kamienie,śmieci  ,wywozilem  butelki..codziennie . 2 Król  załatwił  gościa  z  kosiarką  i  traktorem  wyciał  ladowisko..pozostało  pozbierać  za  usługę  kasę  .  ktorą  ofiarowało  niewielu...002.jpg

 
004.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zawody, zawody i po zawodach. Jako mało utytułowany zawodnik nie będę się wypowiadał, tytułów nie przybyło ! Zresztą modele też musiałem rzucać nie tak jak trzeba...  i raczej nie sobie...  :D

 

 

Z Jankiem mijaliśmy się w milczeniu i pogardzie  :ph34r::D  Jednak dotrzymałem słowa i piwo było  :ph34r:

 

 

Do tego, jak zwykle miałem dużo do powiedzenia, zazwyczaj nie na temat... Nie tylko na forum się wymądrzam !  :ph34r:

 

 

 

 

Zapraszam wszystkich chętnych na Puchar Wisły !  Będzie można polatać i posłuchać mojego wymądrzania !  :blink:  :D  :D  :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zawody, zawody i po zawodach. Jako mało utytułowany zawodnik nie będę się wypowiadał, tytułów nie przybyło ! Zresztą modele też musiałem rzucać nie tak jak trzeba...  i raczej nie sobie...  :D

 

 

Z Jankiem mijaliśmy się w milczeniu i pogardzie  :ph34r::D  Jednak dotrzymałem słowa i piwo było  :ph34r:

 

 

Do tego, jak zwykle miałem dużo do powiedzenia, zazwyczaj nie na temat... Nie tylko na forum się wymądrzam !  :ph34r:

 

 

 

 

Zapraszam wszystkich chętnych na Puchar Wisły !  Będzie można polatać i posłuchać mojego wymądrzania !  :blink:  :D  :D  :D

Jak  zwykle  Piotr  żartowniś...pomagał mi  na  zawodach  polewał  piwo  ale  na nocleg nie  dojechał  do  Mechelinek  a było  wesolo..pomagalem  pani  Wiesi  obsługiwać  kolegów  były  rybki/  okoń "galanci"  1kg  1o zl  fladra  8 zł  łosoś  w piątek 35 zl  po tym  terminie  okres  ochronny/   zawody  b. fajne  dużo do  myślenia  dały  dużo  nauczki ...lepiej  polatać  niż  grzać  bambosze  w  domu...Na  Puchar  Wisły  jadę  . Rafał  wyjedzcie  1 dzien  predzej  wstapcie  do mnie  na  siusiu-nocleg  i  potem   pojdziemy razem  ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gość ma znakomitą stronę na YT  z latania modelami retro .Warto pooglądać jego filmy.Nawet lata szybowcem polskiej firmy :) .

Nie wiem co to za miejscówka ale do latania zboczowego bajeczna .

 

Walter Clark Cornwall UK

 

Nie wiem czy to to samo miejsce, o którym razem myślimy (Walter Clark), ale zbocze z YT to znane w Kornwalii miejsce do latania: Perran Sands Park. Doskonały dojazd, świetnie warunki i widoczność.

 

https://www.google.pl/maps/dir/50.3753057,-5.1449022//@50.3759041,-5.1479335,13z/data=!4m2!4m1!3e0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.