Skocz do zawartości

Hercules tugboat steam


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Około 6 godz. trwało zrobienie gretingu na dach sterówki. Najdłużej nacinanie listewek, do każdego cięcia inny wymiar ustawienia  piły tarczowej. Po poprawkach pilnikiem i złożeniu, krople CA na styki i w folii między płytkami sklejki ścisnąłem w imadle.

post-419-0-42262200-1539372698_thumb.jpg

W ramkę wkleiłem na Epidian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu - koło łańcuchowe od windy kotwicznej o której rozmawialiśmy ma wręby na ogniwa łańcucha  - coś w tym guście !!

 

Stoper łańcucha jest między bębnem windy a kluzą pokładową przez którą łańcuch wchodzi do skrajnika pod pokład lub za bębnem od strony kluzy kotwicznej w burcie.

 

EN_02.409.xx%20-%20Fyn.jpg

 

 

2071595-windlass-and-chain.jpg

 

 

28-0.png

 

 

cep-yakornaya-sostavlyayushaya-chast-yak

Edytowane przez kaszalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego materiału zrobiłeś polery, bo wyglądają jak z grubościennej rurki stalowej.

Zrobić windę z takimi kołami to jest wielka sztuka, a jak jeszcze zaprzęgnąć do tego napęd to już mistrzostwo. Ja po rozważaniu za i przeciw, zrezygnowałem z tej opcji. Ale chętnie śledzę budowę i jestem pełen podziwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślady kiełka tokarki do drewna, tej ruskiej. Drewno bukowe. Zrobiłem zawiasy do drzwi ale drzwi za bardzo odstają i muszę coś z tym zrobić. Przypadkowo znalazłem kawałek pleksi o przekroju 10x11 i chyba zrobię lampy. Wytoczę na wiertarce. Jeszcze szukam folii z wzorem w romby. Po pokryciu żywicą i przyłożeniu schodków będzie po stwardnieniu i oderwaniu folii fajny wzorek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.