Skocz do zawartości

Proszę o


niki8838
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

karambolis8 zaproponował najtańsze rozwiązanie, Ja zaproponuje najszybsze i tanie. Kup model M-400 od Pana Edwarda . Nim bez problemu nauczysz się latać, startować i co najważniejsze lądować. Jeśli go kupisz możesz do mnie napisać a udzielę wszystkich niezbędnych informacji jak wycisnąć z niego więcej niż przewidział jego twórca.wystarczy w   wyszukiwarce wpisać Samolocik dla początkujących M-400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja wciąż twierdzę, że najlepsza opcja to sprawdzić się "po kablu" (uczeń-trener) pod opieką doświadczonego modelarza.

Wtedy okaże się, czy to koledze odpowiada, jakie ma kolega predyspozycje i który model jest dla kolegi "ten dobry, ten tani, ten najlepszy". Do tego momentu uprawiamy wróżbiarstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś pewien czy ci się spodoba to może zapisz się do modelarni... startują w październiku.

Może są jeszcze miejsca.

Najlepsza jaką znam dla lotników w W-wie to Aeromodelklub na Bemowie http://bemowskie.pl/projekt/aeromodelklub/

Można popróbować nie inwestując na początek w sprzęt.

Model jakiś zbudujesz, popróbujesz latać na symulatorze, potem na hali na wiosnę na lotnisku...

Ja sam jestem za stary ale mój syn świetnie się tam bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.