Skocz do zawartości

Michaś RC


bigkris

Rekomendowane odpowiedzi

pomylilem sie :D chodzilo mi o ster kierunku. ja aktualnie zrobilem w srodku po obu stronach cos do wyregulowania polozenia, jutro wkleje gore kadluba i i wytne dopiero szczelina. jeszcze musze przykleic listewke do steru. ster zrobie staly bo skrzydlo i tak jest niedzielone.

 

czy masa konstrukcji skrzydla 120g to duzo?

 

EDIT:

Zwazylem wszystko, wyszlo mi 200g.dzisiaj zrobilem ster kierunku oraz wkleilem bowden wysokosci. i troche kosmetyki, a teraz zdjecia ;)

 

img6863yi6.jpg

img6864cn0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A to tu jest pies pogrzbany :|

 

Ale na bank masz coś co możesz sprzedać. Zawsze jakieś pieniądze się znajdą :wink:

 

jedyne co mam do sprzedania do silnik szczotkowy i ewentualnie kabel "Y"

 

 

EDIT 11.11.08 :

prace zrobione wczoraj:

-polka na serwa,

- przeciagniete popychacze,

-wyszlifowany kadlub,

wiecej grzechow nie pamietam :D

 

dzisiaj planuje zrobic mocowanie skrzydla oraz statecznika poziomego, wkleic polke na serwa

 

EDIT:

wszystko prawie zrobione, zastanawiam sie czym pokryc model, papier japonski czy folia? wybralbym papier z powodu jego kosztow, mam tez troche cellonu wiec problemu by nie bylo. ile razy trzeba cellonowac skrzydlo?

 

EDIT:

Wybralem papier japonski, centro i polowa ucha zrobione, dzisiaj zrobie zdjecia wieczorem i wstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.