Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam na imie Janek, mieszkam w Birmingham.W modelarstwo lotnicze bawie sie od 3 lat jesli nie liczyc modelowania w mlodosci( modele na uwiezi,silnik willo 1.5cc).Ktoregos dnia kupilem sobie w Polsce Kit Svensona Bristol Scout.Oficjalnie kupilem go dla syna.No i sie zaczelo...Pol garazu mam teraz upchanego modelami, narzedziami i sprzetem.Bristola jeszcze nie zrobilem(!)Ale za to mam hangar pelny(poczynajac od najwiekszych):

H9 PT 19zenoah 26,Bucker jungmann graupnera os120III pumpkyosho calmato sport,DBcirrus moth DH60,FlairaSe5a,fokkera D VII,puppetera,legionair`a ,bristola F2b,twiny-pica duellist i seagull dual ace no i wraszcie svensona bristola curtissa i wayfarera.Mam tez cala kolekcje silnikow os, ys,rossi, moki...

Moj syn powiedzialby ze wiecej sprzetu niz talentu. No i mialby racje, jeszcze sobie od czasow moich mlodzienczych uwieziakow nie polatalem.Nie bardzo nawet wiem czy jeszcze pamietam.Naleze do miejscoweho klubu-zrobie w tym roku licencje. W zeszlym tygodniu kupilem sobie na aukcji strasznego obszarpanca nie z depronu ale z czegos azurowego plastiku(podobno shockproof) do nauki latania.Tego czegos nie bedzie mi zal rozbic.

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Latalem 20 lat lemu na uwieziowkach.Teraz latam w klubie ale tylko "na kablu" z trenerem.Moje umiejetnosci pilotazowe sa jeszcze dosc marne.Mam nadzieje zrobic A licence tego lata i wtedy bede mogl latac samodzielnie.A na razie mam duza frajde z budowania.

pozdrowienia Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku,nie zabralem sie jeszcze za fokkera bo nie mam miejsca i rozgrzebane inne modele.Przymierzam sie do niego na razie teoretycznie.Mysle ze najwiekszym wyzwaniem bedzie dobor silnika,wykonanie realistycznej makiety oryginalnego motoru( z zaworami),a takze wybor wersji malowania.Widzialem miliony pruskich wersji z krzyzami,kusi mnie polska wersja.Nie bardzo wiem jak dziala lozenge pattern na poszyciu.Malowanie tego to dramat.Kupie chyba gotowa folie(inwood models).Udalo mi sie tez kupic dwa spandau`y i kola szprychowe(rewelacja).Podsylam ci ciekawy link ktory niedawno wygrzebalem

http://www.synprove.com/rc/Default.htm

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.