Skocz do zawartości

Reely HT-5 problem z bindowaniem


Jarek1964r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakiś czas temu stałem się szczęśliwym posiadaczem aparatury Reely HT-5. Jest nowa, w pudełku, z odbiornikiem Reely HR-4 (trochę dziwny symbol, bo odbiornik jest 6-kanałowy) i instrukcją na płycie.Po podłączeniu wszystko świeci i pika jak w opisie, ale zbindować ich nie mogę. Zakładam, że któryś z elementów nie działa poprawnie. Zanim jednak kupię nowy odbiornik albo spróbuję rozbebeszyć nadajnik, chętnie pokusiłbym się o mniej kosztowną lub mniej inwazyjną diagnostykę. Stąd pytanie: czy jest na forum ktoś z Bydgoszczy lub okolicy, kto posługuje się taką lub podobną aparaturą (zdaje się, że moje Reely to zmodyfikowany klon Flysky FS-i4), działającą w systemie AFHDS 2A? Nadajnik można przełączyć na tryb AFHDS, więc być może wystarczy sprawny odbiornik FlySky/HK/Modelcraft w tym trybie...

Zakup sprzętu odbył się z drugiej ręki, więc nic nie mogę zrobić w ramach gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.