Skocz do zawartości

Przedpremiera V911S


hornet2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można latać na zewnątrz, ale najlepiej jak jest cisza w powietrzu, ewentualnie ledwo wyczuwalny wiaterek. Z pewnością poniżej 1 m/s.

Na filmiku "latanie w krzakach". Starczyło wychylić się powyżej linii drzew i już uciekał. A wiało (właściwie podwiewało) tak ciut ciut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Można latać na zewnątrz, ale najlepiej jak jest cisza w powietrzu, ewentualnie ledwo wyczuwalny wiaterek. Z pewnością poniżej 1 m/s.

Na filmiku "latanie w krzakach". Starczyło wychylić się powyżej linii drzew i już uciekał. A wiało (właściwie podwiewało) tak ciut ciut.

 Może w przyszłości pomyślą też i o wersji helika V911S  z silnikiem brushless ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej koledzy.

Przypadkiem zainteresowałem się też modelem V911S i zamierzam zakupić.

Jakieś nowe opinie, recenzje, warto? Od chińczyka za 130-170zł znalazłem więc cena wydaje się być atrakcyjna, 

 

To zależy czy tylko helikiem zamierzasz się pobawić czy nauczyć się latać ? Owszem , helik 4Ch bez flybara lata trochę inaczej niż z flybarem ale chcąc później się przesiąść na helika 6Ch naukę latania trzeba zacząć praktycznie od nowa . Nie lepiej kupić sobie helika 6Ch V977 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się trochę pobawić a później przejść na 6CH.

Miałem już wcześniej v911 i lot nim nie sprawia problemu, miałem też Solo pro 125 (6CH) ale że kupiłem uszkodzony to nigdy się z nim do końca nie dogadałem (mała moc, wznosił się maks na 2 metry itp.). 

Latałem też (a raczej unosiłem się) modelem WASP nano CPX.

 

Ogólnie tak jak wspomniałem, chcę polatać po domu, ogrodzie i nie uszkodzić przy tym za bardzo ciekawskiego syna a na później (jesień, może później) myślę na czymś z serii XK 110/120/130 bo to chyba teraz dość popularne.

 

P.S. 

Poza tym V911S obecnie można kupić od chińczyka za mniej jak 150zł, V977 znalazłem tylko na allegro za 299 (w chinach o dziwo nie widać). To już 2x cena :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem różnymi wersjami V911 . Bardzo szybko padały w nich silniki główne i nie radziły sobie nawet na lekkim wietrze . Taka już przypadłość helika szczotkowego . Ale jak chcesz kupisz V911S to kupuj . 150zł to nie majątek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baciany, olej to i kup k110. Po prostu. Szkoda kasy i czasu na te wszystkie etapy poprzedzające pierwszy etap latania helikiem.

v977 trudno znaleźć bo zastąpił go k110. Fizycznie taki sam ale sporo fajniejszy nadajnik i podobno też lepiej działający FBL (tak gadają, ale szczerze to nie wydaje mi sie).

 

K110 jest mały i można nim spokojnie latać przy nodze (dla niewprawionego w domu tylko zawisy i delikatne postępówki). Jednocześnie jednak będziesz miał model, który lata dokładnie tak jak "normalne" modele helików i przynajmniej czegoś się nauczysz. Używanie v911 itp nie pomoże Ci później przejść na latanie modelami. Wręcz utrudni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.