Skocz do zawartości

Wierzbinek-Tomislawice


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Janek bez odchyłki nie nauczysz się dobrze  latać F3F ............. racja  Kamilu..ale zawsze  wybiera  sie  tą  korzystniejszą  krawedz...zwlaszcza  jak modele  nie  oblatane..ale  zejscie  na  dól  wyrobiska  jest  mozna  autem  zjechac     Patrzę  się  na  latanie  w  Marze   ...sobota-niedziela  te z  dobra  i  dostepna  bo  wolne  od  pracy...moze  bym  sie  skusil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jakie tam kierunki wchodzą w grę? Może bym się skusił w sobotę -  i  niedziela  jeszcze  lepsza   na  południowy  kierunek....jedz  na  Sompolno..potem   na  Radziejów / do  Wierzbinka...../  kopalnie  zobaczysz  z  daleka  z  drogi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jakie tam kierunki wchodzą w grę? Może bym się skusił w sobotę bo to chyba najbliższe dla mnie zbocze z Poznania?

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

wsiadz na  rower  objedz  okloice  a  zobaczysz  ile miejscowek....żwirownie -  besiongi/ nasypy  kolejowe  po  poznansku.-..haldy  śmieci  -gorki  dolinki  otworz  oczy...i  GO...najlepiej  narzekać  ja  mam  miejscowek  duzo  ale  lata  sie  tak  gdzie  sa zawody...sobota -  niedziela  Marzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Rafał trochę historii :)

 

http://www.orlik.sacz.pl/modelarstwo.php#wyniki

Tegoborze...jak  jadę  zimą  do  kRynicy  na narty  zawsze  robie  siku  za  płotem  u  proboszcza  w Tegoborzu ...a  kiedyś widzialem  jak  latali  na  tej  petli  ...fajnie  u  Koseckiego..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.