Skocz do zawartości

Miss Wind S Pro


Matijus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że nie rozbiję :D Nie no a na poważnie to gość który mi go sprzedał to mówił że model robi tylko to co ja chcę zrobić nic po za tym :D Czyli zapowiada się fajnie :) Jutro po pracy postaram się zabrać kobitę jako kamerzystę (jej się bardzo podoba model to wszystko stało się łatwiejsze :D ) to wrzucę filmik, choć pewnie pierwsze loty maksymalnie pozwolę sobie na beczkę i pętle :)
Ps. Model należał do Martin Schempp który jest jednym z lepszych pilotów Jetów rc. I ponoć ta wersja Miss Wind jest jakaś ponad przeciętna niż te co można dostać w sklepie. Ponoć czasem lata na naszym lotnisku ale ja osobiście jeszcze go nie spotkałem :) 

post-10523-0-26910900-1539545683_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem dodawać film :) To tak jak to pierwszy lot wyszedł lekko nerwowo zwłaszcza lądowanie troszkę brutalnie. Wygląda jak bym zahaczył skrzydłem o ziemię ale na nim zero śladu tak więc jest ok. Model w całości bez żadnych szkód, drugie lądowanie minimalnie za szybko ale o wiele lepiej :D (muszę się nauczyć lądować elektrykiem . Teraz co do samego lotu, jestem oczarowany. Nie dość że pięknie się go pilotuje to jeszcze jak majestatycznie on lata, coś pięknego, wszystko wykonuje tak precyzyjnie że aż nie wiedziałem że model tak umie :) Teraz dopiero zacznie się prawdziwa nauka latania :) Jestem w 100% baa w 250% zachwycony samym lotem. Do pierwszych lotów dałem minimalnie na przód ŚĆ,  jeszcze z dwa loty tak zrobię i dam minimalnie do tyłu potem znowu aż wkońcu dojdę do właściwego ść. Co do lądowania pierwszego (drugiego lotu nie mam nagranego) -10/10 :D drugie lądowanie lepiej prosto tylko trochę za szybko, nauczę się :)

 

Film polecam w najwyższej jakości oglądać :)

Ps. nie wiem co jest grane niska jakość wyszła..... zaraz coś pokombinuję. 

Ps2. już działa najwyższa jakość :)

https://youtu.be/Lse3fYvA_e8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję oblotu. Bardzo dobry lot wcale nie było nerwowo  :) a przynajmniej nie było widać. Żaden wielki fachowiec ze mnie, ale oglądając film w ogóle nie widać ,że leciałeś pierwszy raz tym modelem.Wiadomo ,że w każdy nowy model trzeba się wlatać a na to potrzeba po prostu czasu.Jak zrobisz 15-20 lotów , przyzwyczaisz się do modelu to dopiero wtedy będziesz w pełni usatysfakcjonowany. A tak z innej beczki: piękne masz lotnisko wspaniały pas, wokół trawka okolica też malownicza, chciałbym mieć dostęp do takiego miejsca, bo w mojej miejscowości oraz okolicy to tylko przygodne lądowiska więc latanie tylko bez podwozia. Ale i tak jest fajnie :) Najważniejsza jest pasja , a nie to czym się lata. Także jeszcze raz powodzenia życzę bo model wspaniały, pilot widać też daje radę więc teraz tylko trochę treningu i na zawody F3A można pojechać.Jeśli oczywiście interesuję ciebie rywalizacja.Pozdrawiam 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haa do zawodów to raczej mi daleko :D Spróbować można dla zabawy bardziej niż rywalizacji, choć jak widzę jak u mnie latają f3a to ja wyglądam przy nich jak przedszkolaczek który przyszedł z modelikiem nawet nie latającym a jeżdżącym :D A lotnisko faktycznie piękne jest muszę dojeżdżać 25 km ale to nie problem, niby jest bliżej jedno ale jakoś mnie nie przekonuje, bardziej dla heli ono jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Wczoraj też sobie polatalem i jest super. Ale tu mam pytanko do osob co lataja f3a jakie wychylenia wysokosci i kierunku dac na poczatek z akrobacjami? Jak narazie latałem z dość delikatnymi wychyleniami, czy ustawiać na pstryczku mniejsze/większe czy jak to wygląda? Wiadomo z czasem pewnie pod siebie poustawiam ale to jak nabiorę doświadczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.