Skocz do zawartości

ventus ,discus 4,5 m top model


Krzysztof 1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle ze mercedes i BMW to przesada w porównaniu rozwojowym. Dacia jest idealna. Wciąż się rozwija (pozytywnie) i jeździ. Na codzień całkowicie wystarcza a nawet jest aż nadto. Spokojnie można zaryzykować z tym mavi.

Jak chce się lepiej to płaci się więcej. Modelarskie życie nie odbiega od codzienności.

Trochę w powyższym opisie technicznym się gubię ale to pewnie przez brak przecinków i brak snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jurek mniej lataj więcej śpij,  ja bym tam do daczi nie porównywał bo to tak jak które gówno lepsze jak się ma hrabiowskie czy będzie lepsze od chłopskiego Ja tam wolę do  te za 800 niż te za 2800 do zabawy gdy się rozpiepszy mniej boli. w życiu dwa BMW zajechałem i nie jakieś tam badziewia i stwierdziłem dzisiaj że był to mój snobizm bo lepiej było wcześniej wejść na suwa .A respekta i tak nie kupię bo mi się ten chudy kadłub nie podoba i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nikogo do zakupu respecta nie namawiam (w ogóle to gdzie to wyczytałeś że w tym wątki kogokolwiek do zakupu namawiam?!?!). A do Daci nie mam żadnych uprzedzeń. Jest coraz fajniejsza. I jest to idealny motoryzacyjny odpowiednik dla modeli Mavi.

 

Jesli chodzi o spanie - to jesteś jasnowidz. Własnie zakończyłem 2h drzemkę bo przez to latanie nie byłem w stanie normalnie funkcjonować.


no i zeby nie bylo nieporozumień - pisze o Daci Duster :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za konkrety.

 

Będę wdzięczny za zdjęcia szczegółów np. pasowania owiewki, wnętrza kabiny, zawiasów, klapek podwozia, dźwigni sterów, gniazd/pokrywek serw, hamulców itp.

 

I jeszcze w kwestii masy modelu. Niestety z tego co napisał Jacek to wygląda na to, że model ma raczej duże obciążenie powierzchni. Szukam modelu zdecydowanie do latania w termice i jestem ciekaw jak sobie model tu radzi, szczególnie niżej w słabszych noszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.