Skocz do zawartości

jaki silnik do mojego szybowca


KaRtOnFLY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się poradzić odnośnie doboru dobrego silnika do mojego szybowca, jest to jakiś straszy szybowiec (dostałem go od znajomego) i chce mu dać drugą młodość, wymienię folie i chciałem go przerobić na motoszybowca jaki silnik proponujecie, śmigła ( chowane najlepiej) i jaki regulator ? szybowiec ma około 2,6 rozpiętości i waży około 1,4 kg z serwami


aha i jeszcze jedno macie jakiś patent żeby zrobić do niego jakaś ładna dopasowana owiewkę?

post-18692-0-91160300-1540761508_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proponuję zestaw silnik i regulator Ray

http://modelemax.pl/pl/silniki-ray/18376-ray-g2-silnik-c3536-1000---ray-40a-3ea-0152c-combo.html

Sam od wielu sezonów używam produktów tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolony. Łopatki 12x6 i kołpak zależnie od średnicy noska. Kabinkę możesz zrobić z balsy i zalaminować, po czym polakierować popielatym lakierem. Będzie pięknie kontrastować z białym kadłubem. Mocowanie na neodymy.

 

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.