Skocz do zawartości

Extra 330S vs Edge 540v3


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ja podpowiem jeszcze, że napięcie linki "oddającej" (czyli tej, która nie ciągnie), można uzyskać robiąc nieco zaokrąglony orczyk.

 

W takiem przypadku oś linek przesuwa się linki z osi serwa do tyłu

Im większe zaokrąglenie i oddalenie linek od osi serwa, tym linka oddająca jest bardziej naprężona.

 

Czasem można przesadzić i naprężenie nie będzie pozwalało na prawidłowe pociągnięcie linki przez drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na obecną chwilę prace spowolniłem,ponieważ jestem na etapie zbierania kasy na serwa cyfrowe hiteca,które zamierzam kupić.

Czekam na zamówione takie drobniejsze rzeczy do modelu......wlew paliwa,przewód paliwowy,przedłużacze do serw,kołpak,śmigiełko,i parę innych dupereli.Obecnie skupiam się na montażu serwa przepustnicy,i tu może się to wydawać śmieszne,ale rozmyślam gdzie lepiej to serwo umiejscowić....niżej czy wyżej,bije się z tą myślą i sam nie wiem,a muszę w końcu wywiercić w domku otwór do popychacza. :wacko:  :wacko:

Kombinuję tak,bo chciałbym w razie wymiany serwa mieć do niego łatwy dostęp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w sobotę nie nastraja do latania,ponieważ pada  :wacko:,postanowiłem podłubać przy modelu.

Zacząłem montować w kadłubie wyposażenie które mam,oczekując na części które zamówiłem.

Zdaje sobie sprawę że gdy dojdzie do wyważenia,rozmieszczenie niektórych elementów może ulec zmianie,no ale puki co jest jak jest. ;)

post-8470-0-58483600-1556967229_thumb.jpg

post-8470-0-71111400-1556967238_thumb.jpg

post-8470-0-48754100-1556967246_thumb.jpg

post-8470-0-63447600-1556967256_thumb.jpg

post-8470-0-62152900-1556967269_thumb.jpg

post-8470-0-55988300-1556967276_thumb.jpg

post-8470-0-41387000-1557600900_thumb.jpg

post-8470-0-54222500-1557600908_thumb.jpg

post-8470-0-11427400-1559151536_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, przed montażem uzbrojenie na domku i wrędze silnikowej ja bym ją zabezpieczył przed działaniem paliwa. W moich modelach malowałem klejem epoksydowym dwuskładnikowym zmieszanym z wysokoprocentowym spirytu

Robert.....nie wiem może się mylę,ten domek jest jakby czymś pomalowany,wygląda to jak bezbarwny lakier,ale dzięki za wskazówkę.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam...Składanie na razie stanęło,ponieważ zbieram fundusze na 5 serw Hiteca które mi brakują.

Oczekuję też na kilka drobiazgów które zamówiłem,śmigło,filtr paliwa,zatyczki na przewody paliwowe,jutro powinny dotrzeć.

Serwo na przepustnice mam zamontowane,także będę mógł chociaż odpalić silnik i dokończyć jego docieranie.

Model i tak planuję dopiero oblatać na przyszły sezon,no chyba że wszystko pójdzie po mojej myśli to jeszcze w tym sezonie.No ale nic na siłę.

Mam trzy pianki którymi mogę latać,tym bardziej że kupiłem nowe radio i muszę się w nie troszkę wlatać.

Zobaczę co czas pokaże...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam..Długo się nie odzywałem,no ale czas o sobie dać znać  :)

Nie latam 3D ani 3d..więc ostatecznie mój wybór padł na serwa HITEC.

Sw+lotki 4x Hs 5645 MG

Sk- Hs 7954SH

Zasilanie serw to 6V,myślę że do takiej podstawowej akrobacji to wystarczy,a gdybym poczuł się kiedyś pewniej to wymienić serwa na szybsze zawsze można... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.