Skocz do zawartości

futaba r7008sb


lukas 39
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów ,mam mały problem z tym odbiornikiem i za groma nie jestem w stanie tego ogarnąć a mianowicie:

Zakupiłem nowy odbiornik u jednego z kolegów z forum ,odbiornik ,,binduje''się tak jak powinien z Futaba 14 sg.Procedura taka sama jak   w reszcie odbiorników  a mam ich 4 ale !!!  W tym przypadku po połączeniu z radiem działają kanały dopiero od 9  do 12 co daje tylko 4 użytkowe .Futabę używam dopiero od roku i to sporadycznie ,wiedzy raczej za dużo nie posiadam w tym systemie ,może coś przeoczyłem .Będę wdzięczny za jakieś porady.


Temat rozwiązany ,odbiornik miał jednak zmieniony tryb pracy na ,,B''. internet to potęga  człowiek całe życie się uczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki Sławek ale jak dodałem w pierwszym poście odbiornik pracował w trybie B tj .od 9 kanału w górę.Kolega który mnie go odsprzedał kupił radio w zestawie z dwoma odbiornikami i najwyrażniej obydwa były sparowane fabrycznie jako tandem 14 kan. Przyznaje że nawet mnie do głowy nie przyszło że tak mogło być i że nawet tak można zrobić mając do dyspozycji odbiorniki 14 kanałowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.