Skocz do zawartości

podrabiane śmigła Biela


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Spójrzcie na śmigła malowane olejną i flamastrami. Ordynarna podróba. Grzegorz się w grobie przewraca. Jeśli ktoś ma kontakt z Synem Grzegorza to dajcie mu znak, to chamskie naruszenie praw .

 

 

https://allegro.pl/smiglo-biela-17x8-3-lopatowe-od-1-zl-i7730382715.html?utm_source=notification&utm_medium=PLfavourite_queries&utm_campaign=obserwowane_wyszukiwania&utm_content=item_img

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rafał, to niech napisze, że śmigło jest jeno pomalowane w taki sposób jak Grześkowe , a jeśli to sprzedaje na ALL...i w takiej formie to jest to jawne draństwo i naruszenie praw handlowych. Gdyby oddawał za darmo to ok.... nikt mu by pewnie nie zwrócił uwagi na to. Jeśli chce kasę  i podpiera się czyjąś marką  to jest już kradzież. Ja bym się wk.... szcerze mówiąc.

 Pozdrawiam

Pioter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, myślę że to jednorazowa fantazja sprzedającego.

Śmigło no name wiec fajniej wygląda pomalowane jako "firmowe"

Nikt przy zdrowych zmysłach nie da się nabrać na fakt że to oryginał .

Generalnie kiepski żart :)

Dokładnie...

Allegro co najwyżej podsunie pomysł aby skontaktować się z właścicielem aukcji i dogadanie się.

Co najwyżej zablokuje aukcje, pod warunkiem że ktoś pofatyguje się i udowodni że jest właścicielem znaku firmowego

a tym samym posiada prawa autorskie.Generalnie jest to boksowanie się ze ścianą. A Allegro ma to w tyle i koło się zamyka.

Przerabiałem temat tyle że w innej kategorii. 

Z resztą tak jak pisał Rafał ,,Nikt przy zdrowych (.....),,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś, ja już napisałem do tego użytkownika ze zwróceniem uwagi na śmigła i niezgodne  z regulaminem informacje w opisach jego ofert ! I wiesz co?!   bot wykrył zwrot " chyba że  chcesz sprzedać komuś poza allegro"  i przysłało mi automatkę, że nie dostarczą pytania bo zawiera ofertę sprzedaży poza tymi śmierdziuchami!!!! Nie było w nim słowa o dogadaniu się  ponieważ nic nie chcę od niego kupić. 

 Oczywiście zdaję sobie sprawę, że sprzedający albo jest nieświadomy tego co robi albo jednak jest takim małym cwaniaczkiem  i w d... ma jakieś zasady czy regulaminy, różnie może być- nie znam typa- nie chce z góry osądzać, zabijać  i zakopywać  za stodołą.

 Co do zdrowych zmysłów.............. ludzieeeee..... w tym kraju  wszystko jest możliwe :-). My od razu poznamy co to jest, nowicjusz zapewne da się nabrać. Wszytko jest możliwe!!!

Pozdrawiam
Pioter 

 

P.S. Acha. Dzięki temu botowi właśnie likwiduję konto na alledrogo. Nie  zarobią już na mnie ani zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się ekscytować. Sprzedający wystawił dużo modelarskich rzeczy. Pisze, że likwiduje modelarnię. Może to spadek po kimś, może przywiezione z zagranicy. Pewnie sprzedający ma blade pojęcie o tym co sprzedaje. Pisze na śmigle "Biela" na to napisał w aukcji "Biela". Po prostu pozbywa się "złomu". Gdyby produkował i sprzedawał większe ilości podszywając się pod markę to rzeczywiście można by się oburzać.

A że nowicjusz się nabierze? Po co nowicjuszowi śmigło 17x10? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania z tym co na allgrogo, poniżej zdjęcie moje stare dobre śmigło -ma inny kształt!

Uważam że gościu sprzedaje tak jak jest i nie ma co się tym ekscytować. Co innego gdyby opisał nowe, oryginalne etc.

Proszę nie nakręcajcie się !Gościu sprzedaje jedną sztukę używaną a kolega w pierwszym poście pisze w liczbie mnogiej podrabiane śmigła- do jutra zrobi się afera w łyżce wody. Czytajcie ze zrozumieniem.

Pozostałe rzeczy też jako takie (stare) i od złotówki.

Ja na modelu mam napis boenig jak go będę sprzedawał napis zostanie ;))

post-1577-0-42256800-1545241137_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś, ja już napisałem do tego użytkownika ze zwróceniem uwagi na śmigła i niezgodne  z regulaminem informacje w opisach jego ofert ! I wiesz co?!   bot wykrył zwrot " chyba że  chcesz sprzedać komuś poza allegro"  i przysłało mi automatkę, że nie dostarczą pytania bo zawiera ofertę sprzedaży poza tymi śmierdziuchami!!!! Nie było w nim słowa o dogadaniu się  ponieważ nic nie chcę od niego kupić. 

 Oczywiście zdaję sobie sprawę, że sprzedający albo jest nieświadomy tego co robi albo jednak jest takim małym cwaniaczkiem  i w d... ma jakieś zasady czy regulaminy, różnie może być- nie znam typa- nie chce z góry osądzać, zabijać  i zakopywać  za stodołą.

 Co do zdrowych zmysłów.............. ludzieeeee..... w tym kraju  wszystko jest możliwe :-). My od razu poznamy co to jest, nowicjusz zapewne da się nabrać. Wszytko jest możliwe!!!

Pozdrawiam

Pioter 

 

P.S. Acha. Dzięki temu botowi właśnie likwiduję konto na alledrogo. Nie  zarobią już na mnie ani zeta.

No i tak to Piotruś jest...

A tak brzmiała odpowiedź i najfajniejsze na samym końcu że nie maja kompetencji ble ble ble ....

W pewnym sensie Darek i Mariusz maja rację.

Smolić to .... idą święta trza się radować Piotruś :)

 

Pozdrówka :)

 

 

Dziękuję za zgłoszenie.

 

W tej sytuacji jedyne co mogę zrobić to wysłać do Sprzedającego, o którym Pan wspomniał oficjalny komunikat Allegro, w którym przedstawię Pańskie zarzuty i poproszę Sprzedającego o wyjaśnienie z Panem kwestii użycia wspomnianych materiałów (grafik zdjęć).

 

Aby wysłać taką wiadomość potrzebuję Pańskiej zgody na poinformowanie go o nazwie Pańskiego konta (loginu).

 

Proszę w odpowiedzi na maila przesłać mi taką zgodę.

 

Może Pan również bezpośrednio skontaktować się z tym Sprzedającym i zwrócić uwagę na ewentualne naruszenie Pańskich praw.

 

Proszę pamiętać, że Allegro nie posiada kompetencji sądowych – w 100% nie możemy być pewni o naruszeniu praw autorskich, a zatem na podstawie zgłoszenia nie możemy usunąć oferty. W większości nasze działania rozwiązują problem, ale w przypadkach szczególnych, gdy nie odniosą skutku, pozostaje droga sądowa.

 

Pozdrawiam,

 

Czy ta odpowiedź była pomocna? Oceń ją:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą dostałem przeprosiny od Alledrogo!!!! Ja pierdziu......... !!!!

Napisałem im, że  coraz częściej wk....ją starych użytkowników, więc dziękuję botowi bo właśnie przekonał mnie żeby  zlikwidować konto na all... i zrobić im piar gdzie trzeba. Jakby zadziałało.... chyba....

 

 do wglądu:

 

Dzień dobry.

Najmocniej przepraszam Pana za otrzymaną wiadomość - została ona przesłana błędnie. Nie mamy niestety technicznej możliwości przesłania jej do sprzedawcy.

Liczę, że dalsza współpraca z Serwisem będzie przebiegała bezproblemowo.

Pozdrawiam serdecznie,

Czy ta odpowiedź była pomocna? Oceń ją:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby oddawał za darmo to ok.... 

Wprowadzenie do obrotu to nie tylko sprzedaż :)

 

 kwestii użycia wspomnianych materiałów (grafik zdjęć).

Zgłosiłeś naruszenie prawa autorskiego do zdjęcia ? :)

 

 

A poza tym taka afera za malowane flamastrami śmigło ?

 

To może nasłać dwie panie i niech poproszą jeszcze o paragon na 2 zł. 

 

Aż na usta ciśnie się piosenka:

"co za naród co za ludzie........"

 

 

Temu śmigłu bliżej do malucha z dwoma wydechami niż do Bieli.

Zazwyczaj takie cuś nazywa się "wieś tuning" a nie podróba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

A poza tym taka afera za malowane flamastrami śmigło ?

."

Chciałbym widzieć Twoją reakcję na gdyby to była Twoja firma i ktoś próbował by się pod Ciebie podszyć.... ;)

 

Wystarczyło by gość napisał że nie oryginalne tylko pomalowane na wzór firmy Biela i było by po temacie .Tak to po prostu jest lekko niezręcznie .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie do obrotu to nie tylko sprzedaż :)

 

Zgłosiłeś naruszenie prawa autorskiego do zdjęcia ? :)

 

 

A poza tym taka afera za malowane flamastrami śmigło ?

 

To może nasłać dwie panie i niech poproszą jeszcze o paragon na 2 zł. 

 

Aż na usta ciśnie się piosenka:

"co za naród co za ludzie........"

 No widzisz?!!! Co za naród... co za ludzie.... człowiek chce sobie trochę pokrzyczeć, bo znał Grzegorza i dla mnie takie cuś to niemal świętokradztwo. :-), a tu zaraz ktoś mu podsuwa co dalej robić !!!! Paragony i te sprawy....

Maxiiii.... dej pokój z aluzju.... napisałem do gostka łagodnie i kurturarnie o co kaman i nie mam zamiaru zrobić afery  ale chyba nie  załapałeś, żem prosty chłop i nie lubię ludziom robić pod górkę,........ Po prostu produkty tej marki bardzo cenię i Ś.P. Grzegorza pamiętam, dlatego trochę mnie to ruszyło, ale bez przesady, naruszenia praw itp pierdoły sobie daruję, nie prowokuj:-)

Chciałbym widzieć Twoją reakcję na gdyby to była Twoja firma i ktoś próbował by się pod Ciebie podszyć.... ;)

 

Wystarczyło by gość napisał że nie oryginalne tylko pomalowane na wzór firmy Biela i było by po temacie .Tak to po prostu jest lekko niezręcznie .

O !TO!  TO!!!.... Panie Kierowniku :-)

Tak dla porównania z tym co na allgrogo, poniżej zdjęcie moje stare dobre śmigło -ma inny kształt!

Uważam że gościu sprzedaje tak jak jest i nie ma co się tym ekscytować. Co innego gdyby opisał nowe, oryginalne etc.

Proszę nie nakręcajcie się !Gościu sprzedaje jedną sztukę używaną a kolega w pierwszym poście pisze w liczbie mnogiej podrabiane śmigła- do jutra zrobi się afera w łyżce wody. Czytajcie ze zrozumieniem.

Pozostałe rzeczy też jako takie (stare) i od złotówki.

Ja na modelu mam napis boenig jak go będę sprzedawał napis zostanie ;))

Gwoli ścisłości.... gościu sprzedaje DWA!!!!  śmigła AŻ   ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do swojego tico doczepię znaczek porsche to znaczy, że podrobiłem porsche. Raczej świadczy to o moim wsiórstwie a nie podróbie.

 

EDIT

 

A tutaj znalazłem podróbę porsche:

 

0000UXOGSTTLIUR8-C303.jpg

 

 

Otóż to

niektórzy naprawdę mają dużo wolnego czasu na szukanie h do d ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziwię się, że w ogóle wam odpowiedziało alledrogo. Kilka razy pisałem/zgłaszałem powiedzmy nieprawidłowości ale nigdy mi nie odpowiedzieli. Za to co jakiś czas dostaję maila upominającego mnie, że nie wpłaciłem im 5zł - nawet nie wiem za co. Nigdy też nie dostałem odpowiedzi o co chodzi skoro kupuję , a nie sprzedaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.