Skocz do zawartości

[P] Flite Test Edge 540


enter1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hm? Pewnie tak , model lata fajnie, wygląda obłędnie , nie tak dawno szukałem takiego metraka po sklepach ale żaden mi się nie podobał , a tego jak zobaczyłem to od razu było WOW, po prostu lubię takie kształty i to jest model w moich klimatach.

Kolejnym powodem jest to że lubię dłubać a od wiosny wszystko wskazuje na to że przeprowadzę się  z mojego miejsca zamieszkania do bloku w mieście i co ja w bloku zrobię? najwyżej takiego metraka z pianki.

Tylko nie wiem gdzie dostać taką piankę pokrytą papierem , jak nie namierzę takiej pianki to pewnie będzie depron w robocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 a od wiosny wszystko wskazuje na to że przeprowadzę się  z mojego miejsca zamieszkania do bloku w mieście i co ja w bloku zrobię? najwyżej takiego metraka z pianki.

 

Ej ,Wiesiek nie przesadzaj.... Przy odrobinie chęci i organizacji nawet 3 metrowy akrobat to nie problem w mieście i bloku ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał pewnie masz rację , ale ja to bałaganiarz jestem a mieszkanie wynajmowane , w domu jak mi kapnie klej to tu to tam to nic się nie dzieje to moja chałupa ;) , a w czyimś to wolę nie zaczynać poważnych projektów.

A w obecnym domu będę raz na tydzień przy sobocie trawę pokosić , polatać benzyną i kiełbasę na grilu usmażyć , na sklejanie nie będzie czasu.

A taką metrową piankę można wykonać zawsze i wszędzie :).

Gotowy kit to nie problem ale przyznam że nie wyobrażam sobie budowy tartaku od zera w bloku, ja jestem niezorganizowany połowę czasu jaki trwa budowa modelu tracę na szukanie narzędzi czy materiałów :), jak by mi jeszcze doszło pilnowanie aby nie uszkodzić komuś mieszkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej to chyba kupić piankę którą zlokalizowałem https://www.ef3m.pl/pl/p/Plyta-piankowo-kartonowa-5mm-biala-100x70-cm-5-szt/2539

Pobrać wydrukować plany i wyciąć i posklejać model.

Jak dla mnie to model jest uroczy , ale ja na razie pobrałem tylko plany , bo mam rozpoczęty tartak ultimate, w międzyczasie  modyfikuję model extra va-models bo mam zamiar nim latać, a i z extrą benzynową lada moment wjadę na warsztat model jest sprawny ale pusty, wyposażenie leży w szafkach i trzeba model wyposażyć.

Za tego edga piankowego na pewno się zabiorę ale jak skończę na tip top piankę va-models i przygotuję do lotu extrę benzynową.


Ale gdyby była opcja na zamówienie takiej pianki już powycinanej w rozsądnych pieniądzach to też bym chętnie zamówił gotową wycinankę, bądź podłączył sie do czyjegoś zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.