Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spam i hejt (post moderowany)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kubuś

Kubuś
  • Modelarz
  • 121 postów
  • SkądPoznań
  • Imię:Jakub

Napisano 21 styczeń 2019 - 18:47

Witam, 

co zrobić jeśli ma się do czynienia ze spamem i złośliwym hejtem w temacie, który się założyło?

• 0

#2 Konrad_P

Konrad_P
  • Moderatorzy Forum
  • 3387 postów
  • SkądWrocław
  • Imię:Konrad

Napisano 21 styczeń 2019 - 19:04

Oj Kuba.

Niestety trochę sam sobie jesteś temu winien, ale masz całkowitą rację, że chłopaki mocno przesadzają.

Postaram się posprzątać Twój nowy wątek, ale nie obiecuje, że nadal nie będziesz się borykał z tego typu problemem.

U naszych sąsiadów jest taki idealnie pasujące(chyba :)) powiedzenie: тише едешьдальше будешь.

Przekładając to na nasze to idzie to tak. Ciszej jedzie to dalej będziesz. Przekładając to na Ciebie to zrób coś po cichu, pokaż że umiesz albo pokaż gdzie masz problem, zrób i pokaż że robisz. 

Na razie to dużo gadasz, dużo obiecujesz a kompletnie z tego nic nie wynika. To niestety jest idealna pożywka do spamowania i hejtu. Możesz sam raz na zawsze pozbyć się spamerów i hejterów pokazując swoje prace. 

Jak zauważyłeś dodałem do tematu odpowiedni wpis żeby wszystkim zwrócić uwagę, że będę kasował wszystkie posty hejterskie.

• 0

#3 robertus

robertus

Depronowe Siły Powietrzne

• Modelarz
  • 10980 postów
  • SkądJelcz-Laskowice
  • Imię:Robert

Napisano 21 styczeń 2019 - 19:12

To nie spam czy hejt to "kuźnia charakteru" ;)

Zrób ten silnik na przekór niedowiarkom i docinki się skończą.

• 1

#4 Kubuś

Kubuś
  • Modelarz
  • 121 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 styczeń 2019 - 19:33

Dzięki

Przecież pokazałem, że coś zaczynam robić. Wstawiłem dowód na to, że się przygotowuję. Zaznaczyłem, że do dalszych relacji trochę potrwa, a potem pojawiła się grupa, która zaczęła sama się nakręcać.

A zresztą jakkolwiek źle mi by szło to i tak nie jest powód do hejtu.

• 0

#5 Konrad_P

Konrad_P
  • Moderatorzy Forum
  • 3387 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 styczeń 2019 - 19:33

Posprzątam, ale zanim coś znów napiszesz to zrób i coś pokaż. Brdzie zdecydowanie lepiej.

• 0

#6 stema

stema
  • Modelarz
  • 1910 postów
  • SkądWarszawa
  • Imię:Stefan

Napisano 21 styczeń 2019 - 20:03

Posprzątam, ale zanim coś znów napiszesz to zrób i coś pokaż. Brdzie zdecydowanie lepiej.

Kuba, a co ze zdjęciem (awatarem)?

• 0

#7 AndrzejC

AndrzejC
  • Modelarz
  • 1598 postów
  • SkądWrocław
  • Imię:Andrzej

Napisano 21 styczeń 2019 - 20:31

Kuba,to co koledzy piszą w Twoim temacie autorskim, to nie żaden spam.

Ty się sam wystawiasz na to, żeby Cię obuchem tłukli. Tak to już na forach jest.

Jako stary "pisarz" forumowy, a także admin i z musu moderator naszego łódkowego forum, sprzedam Ci jedną radę:
Jeżeli chcesz zakładać jakiś temat autorski, to MUSISZ mieć wiedzę i doświadczenie w tym Twoim temacie.

Jak jej nie masz, to czeka Cię to co w wątku o Twoim nowym-starym silniczku.
Forumowicze od razu wiedzą czy autor ma wiedzę czy jej nie ma.

Jak ma to się obroni argumentami i tą swoją wiedzą. A jak tej wiedzy i doświadczenia nie ma, to lepiej żadnego tematu nie zakładać... Bo zjedzą.

I Ciebie właśnie to spotyka. I nie żal się, bo twardym trza być...

Pokaż co umiesz, jeżeli czujesz się na siłach. A jak się nie czujesz to sobie odpuść, i poczekaj z tym pisaniem jak nabierzesz tej wiedzy i doświadczenia i wtedy pisz jeżeli będziesz miał potrzebę przekazania tej swojej wiedzy i doświadczeń.
Nikt Ci wtedy nie podskoczy, bo Ty będziesz po prostu wiedział lepiej :-)
A.C.
  • 0

#8 Kubuś

Kubuś
  • Modelarz
  • 121 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 styczeń 2019 - 20:54

Wiedza? Ja nawet nie zdążyłem się popisać jej posiadaniem lub jej brakiem, bo już od razu zostałem zaatakowany. :(

A oczywiście, że pokarzę, pod warunkiem, że nikt nie będzie mnie o nic pytał, to najblizszy wpis będzie o gotowych obliczeniach termodynamicznych. Później o obliczeniach wytrzymałościowych, a na końcu o rysunkach i projektach. Na samym zupełnie końcu będzie informacja o budowie, złożeniu i testach gotowego silnika. :)

• 0

#9 Konrad_P

Konrad_P
  • Moderatorzy Forum
  • 3387 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 styczeń 2019 - 21:08

A oczywiście, że pokarzę, pod warunkiem, że nikt nie będzie mnie o nic pytał, 

Kuba sam się chłopie wystawiasz.

Przestań odpowiadać i wypisywać swoje zalety bo i tak nikt tu teraz nie wierzy w to. 

No przeczytaj jeszcze raz to co sam napisałeś. 

Wiem, że masz 19 lat i w 50% kładę Twoje wypowiedzi właśnie na wiek, ale nie możesz wstawiać takich tekstów bo Cię zaraz wszyscy tutaj zjedzą i o dziwo będą mieli racje.

Nie komentuj, nie chwal się tylko daj popis swojej wiedzy merytorycznej.  

Myślę, że w tym poście wyczerpaliśmy temat hejtu i spamu w Twoich wątkach. Uważam, że dostałeś bardzo dobre i merytoryczne uwagi. Jeśli weźmiesz je pod uwagę to w dużej mierze skończą się Twoje problemy.

Zamykam ten temat żeby nie zrobił się większy problem. Jeśli chcesz dalej pisać daj znać na PW to go otworzę.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych