Skocz do zawartości

czarobest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzeju - możesz podać wymiary tego Twojego COXowego  "śliżdżku" ?  :)

Długość, szerokość kadłuba i całkowita z pływakami, fotka z przodu - może nawet jakiś mały odręczny szkic by się przydał ....

Czy dno pływaków burtowych jest płaskie czy zukosowane ?

Na wszystkie pytania odpiszę, ale w dziale o FSR STD.

Bo to już nie będzie o COXie tylko o łódce.

Jutro wykonam dokładną dokumentację fotograficzną ze szczegółami i zamieszczę w moim temacie.

A.C.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Złomiarnia, nie złomiarnia, ale za tą kasę, to całą bym ją łyknął, tą złomiarnię jak pelikan.

Za te pieniądze możesz Jarek, dla mnie zgłosić chęć kupna. Ale max 35€. Więcej nie dam, bo swoich COXów mam tyle do renowacji, że mogę w tym życiu z tą renowacją nie wydolić... Więc walcz za mnie  nasz Przedstawicielu od silniczków na Szwecję.:)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś zawodnik przebił mnie o  całe CZTERY €... Nie wiedziałem, że jestem taki hazardzista? I walczymy dalej...

Dodaj Jarek trochę, lecz powoli i nie za dużo. Może się uda, ale na końcu nie więcej jak 50€ to jest górna granica.

Może , a nuż się uda:)

Dla tych koleżków na zgniłym zachodzie to faktycznie są szrociki:P

Ale nie dla nas rasowych kolekcjonerów. Walczymy dalej:)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Granacik napisał:

Jarku, to ja daje max 50 funtów. A co. :)

 

Pozdrawiam

 

Moze jednak ( to do WSZYSTKICH ) operujmy waluta kraju gdzie odbywa sie aukcja ( w tym przypadki KORONA SZWEDZKA ) .

 

Zle przelicze te Wasze funty , czy euro i bede musial zostac z 11 "Koksikami" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.