Skocz do zawartości

Sentymentalny Wicherek 15 relacja


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Coś tam strugłem.Ogólnie tydzień w pracy a weekend na budowie i jeszcze marudzaca kochana żona ,a model powoli do przodu.
Zastanawia mnie sprawa statecznika pionowego,mianowicie z książki Miniaturowe Lotnictwo wychodzi niższy niż z planów rownież Schiera.Chcialbym aby model nie był pokraczny przez zaduży statecznik.A co koledzy powiedzą w tej kwestji?

20190203_201401.jpg

20190203_203143.jpg

post-604-0-19798200-1549221622_thumb.jpg

post-604-0-48759300-1549222573_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej to może jest własnie dobra pora by go skończyć,jak coś to dożucaj do mojego tematu.Ja poszedłem troche na łatwizne z profilami ale to dlatego że pracy mam w kur...nie modelarskiej ,ale uwież mi żeby nie to to praca z włośnicą to czysta przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej to może jest własnie dobra pora by go skończyć,jak coś to dożucaj do mojego tematu.Ja poszedłem troche na łatwizne z profilami ale to dlatego że pracy mam w kur...nie modelarskiej ,ale uwież mi żeby nie to to praca z włośnicą to czysta przyjemność.

Coś pomyślimy ze skończeniem, nawet kadłub jest :), pionowy też był, ale gdzieś wylatał.

 

post-270-0-47681800-1549224646_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się pomału do zakupu materiału na poszycie i albo będzie szyfon lub sama japonka albo TO tylko prosze powiedzcie co to jest bo nie znam tego produktu.A może to jest ala papier śniadaniowy. Jak to sie kładzie itp.Dziękuje.

papier.jpg

post-604-0-41583800-1549271676_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się pomału do zakupu materiału na poszycie i albo będzie szyfon lub sama japonka albo TO tylko prosze powiedzcie co to jest bo nie znam tego produktu.A może to jest ala papier śniadaniowy. Jak to sie kładzie itp.Dziękuje.

Uwielbiam Plyspan i szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.