Skocz do zawartości

Jakiej żywicy użyć ?


robo123rob
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat modelarski choć zastosowanie już mniej. Potrzebuje pokryć styrodur warstwą żywicy w celu zabezpieczenia przed wodą. Dokładnie chodzi u strumyk w terrarium no i imitacje skał. Pokrycie bezpośrednio na styrodur bez maty szklanej, jakiej żywicy użyć gdyż laminaty to nie moja bajka. Kolejny aspekt to barwienie takiej  żywicy czyli jakiś zestaw pigmentów ,Może ktoś coś podpowie . Pozdrawiam i liczę na wiele sugesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

fuga raczej odpada do barwienia. bardziej jakiś pigment zbyt dużo detali do barwienia na różne odcienie . Kurcze potrzebuje pewniaka tzn taka nazwa taki producent nie mogę sobie pozwolić na babola zbyt duży projekt aby pozwolić sobie na eksperymenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ta z linku Krzysztofa pasuje mi bo jest błyszcząca i łatwo będzie imitacje skał zrobić barwniki w ofercie . Zobaczymy co wyjdzie , Terra spore to trochę czasu zajmie wykonanie.Generalnie ma to być dla drzewołazów baniak tropikalny z dużą obsadą roślinną z wodospadem i systemem zraszania ,oświetlenie na diodach power led. Takie tam kolejne zboczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ta z linku nie zjada pianki ani styropianu sprawdzone na skrzydłach z pianki i styropianu tą zywicą robiłem też maski na kopycie ze styropianu i styroduru używam jej też do klejenia z wypełnieniem mikrobalonem lub pyłem z balsy jako szpachli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.