Skocz do zawartości

Czy to będzie 5m radochy ?


elpazo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W takim układzie co najmniej jedna antena prawie zawsze jest zasłonięta kadłubem. A czasami obie. Jak model leci na nas. Są anteny z przodu oczywiście. Ale powinno się tak rozmieszczać anteny żeby były jak najlepiej widoczne dla nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu nie wypowiadam bom gamoń w tych sprawach. :) Ale jedno jest pewno kończę wszystkie swoje zabawki i będzie się działo.a to one

 

1] Następne 5m niewiadomej 

VENTUS 2CX

post-17345-0-20157500-1549394193_thumb.jpg

 

2] Relaksik Witka Stefańskiego nówka nie śmigana oblatana 

post-17345-0-26687100-1549394459_thumb.jpg

 

3] Złomek na którym się uczę rzemiosła

post-17345-0-19750100-1549394657_thumb.jpg

Na zdjęciu ze mną instruktor Rysio I ze swoim super latającym Fastynacjonem

 

4] Nyos 3,5m do zabaw na zboczu i płaskim zdjęcie nie wyraźne ale jeszcze go nie raz pokarzę cało laminatowy model z Firmy fFlight Composite a wiadomo kto je robi w Polsce.

post-17345-0-68085400-1549395044_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotr New leży w pudełku bo kolesie mówią że mój model to jest do klasy F5B i nie mam pojęcia czy tak jest bo nie mam żadnych danych.

W selekcie Jest hacker XL B50 inruner z przekładnią 6,7-1 rzekomo petarda 14kilo ciągu z tym śmigłem 23x12. W relaksie kartronik z przekładnią na 3S idzie pionowo do górę. W NYOSie Mega 2245-3E powinien dać radę W Ventusie jakiś Emax 1800W na 6 S

 w Złomku Turnigy 4255EA idzie fajnie w górę. także będzie się działo od wiosny .

Piotr a jak Twój Ventus muszę zadzwonić i pogadać trochę na jego temat. Pozdrawiam Władek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotr New leży w pudełku bo kolesie mówią że mój model to jest do klasy F5B i nie mam pojęcia czy tak jest bo nie mam żadnych danych.

W selekcie Jest hacker XL B50 inruner z przekładnią 6,7-1 rzekomo petarda 14kilo ciągu z tym śmigłem 23x12. W relaksie kartronik z przekładnią na 3S idzie pionowo do górę. W NYOSie Mega 2245-3E powinien dać radę W Ventusie jakiś Emax 1800W na 6 S

 w Złomku Turnigy 4255EA idzie fajnie w górę. także będzie się działo od wiosny .

Piotr a jak Twój Ventus muszę zadzwonić i pogadać trochę na jego temat. Pozdrawiam Władek 

 

Hacker B50 to będzie petarda  :D .

 

Ventus pomału się składa. Mało czasu. 

W naszym trójmiejskim wątku ze spotkań na polu zamieszczam fotki z budowy.  

Nie mogę się zdecydować czy ma to być motoszybowiec czy może czysty szybowiec. Juz w pewnym wieku człowiek wyrasta z krótkich spodenek  ;) .

Musze przyznać, że jeśli chodzi o jakość wykonania modelu to 5+. Nie ma się do czego przyczepić. A na tym zależało mi bardzo przy pół makiecie.

Mam nadzieję, że do wiosny skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ryszard po dokładnym zwarzeniu nie chce być inaczej i warzy 7320g. jest możliwość go odchudzić zmianą akumulatorów,  wyrzucić zasilające 5200mah  do radia zyskam 420g i główny 5800 1x5800 4S +2 58002S wymienić na mniejszy 2X 3S  3500mah  uzyskam dodatkowo z 300g. ale to przemyślę po oblocie modelu. Pozdrawiam Władek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.