Skocz do zawartości

KDS 450BD servo


Takachi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nabyłem ostatnio od znajomego pasjonata modelarstwa model wymieniony w tytule. Był on raz latany a później prawie dwa lata przeleżał. Chcę tchnąć w niego znów życie, ale zmagam się z ostatnim problemem. W poderwaniu go do góry przeszkadza mi jedno niedziałające serwo. Śmigłowiec posiada wszystkie części fabryczne i oryginalne jeśli chodzi o elektronikę. Jednak jedno serwo wirnika nie działa (tj. Wydaje brzęczący dźwięk i drga) co uniemożliwia stabilizację i sterowanie Helką. Przy wirniku są serwa KDS n300. Chciałbym zapytać się czy ktoś wie gdzie mógłbym nabyć takie serwo, ponieważ większość stron modelarskich z USA przejrzałem i od przyjaciół z Chin, ale wszystkie oferty są przedawnione. Jakby ktoś wiedział gdzie mogę nabyć takie serwo byłbym wdzięczny. Dowiedziałem się że fajnym zamiennikiem są części KST, bo ponoć ta sama produkcja. Tylko jeśli bym planował zakup tych serw to musiałbym wymienić wszystkie trzy prawda? Prosiłbym o jakieś propozycje co zrobić z tym serwem i jakie byłoby najlepsze wyjście.

Pozdrawiam ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj. Serwa możesz wymienić spokojnie na KST 215. Mam takie w 450-ce od wielu lat. Są niezawodne. W razie czego części zamienne są dostępne. Proponuję zajrzec do rcforever.pl Wymień też serwo ogonowe przy okazji.

Właśnie chyba wymienię te serwa bo oryginałów nie mogę znaleźć, ale miałbym pytanie. Jakie serwo na ogon by się sprawiło najlepiej? ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.