Skocz do zawartości

Pomoc w naprawie półki pod pakiet


dimmus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem ostatnio model po twardym lądowaniu, poprzedni właściciel trochę podreperował model, ale zostało kilka szczegółów które chcę poprawić. Nie bardzo mam doświadczenie w modelach konstrukcyjnych, dlatego wolę podpytać jak zrobić prawidłowo.

 

Do sedna. Pęknięta jest listwa pod półką na pakiet, przez co sama półka ugina się przy lekkim naciśnięciu.

0ee5abc26d923676046fb2c32f4e34d8.jpg

I samo umiejscowienie listwy

3d5f8107aadbdc42456ce7a07a9b5695.jpg

5b6d45614b5e978e360a38161726f5d5.jpg

Chcę wkleić listwy węglowe po obu stronach pękniętej listewki, ale nie wiem czy samo wklejenie na żywicę wytrzyma, myślałem żeby opleść to rowingiem węglowym, ale znowu przeszkadza półka żeby w miare ciasno to związać i żeby to trzymało. Nie chcialbym nic w modelu wycinać, ani też za dużo zbędnej wagi dodawać.

 

Proszę o podpowiedzi jak to najlepiej zrobic.

 

Może tak: wkleić grubszy płaskownik pionowo, tak żeby zrobić coś na kształt filaru. Tam gdzie czerwony - płaskownik po obu stronach, niebieski zaprzeć o listwę na dole.

349231c3d80bd6d9573fcd4dc1d45bec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No wlasnie w narożnikach jest juz rowing wklejony i nie za bardzo powierzchnie będą przylegać, a też nie bardzo jest jak to zeszlifować. Może uda się wjechać przedłużką do szlifierek typu "dremel" żeby powierzchnię wyrównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.