Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyrząd do cięcia listew balsowych z desek

balsa cięcie listwy druk 3d 3d pomocnik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 safari28

safari28
  • Modelarz
  • 451 postów
  • SkądJasło-Łaski
  • Imię:Wojtek

Napisano 16 marzec 2019 - 17:54

Nie rozumiem po co te kłótnie i wywody.Moim skromnym zdaniem każda technika i sposób jest dobry byle by osiągnąć zamierzony cel.

Ja swoją przydaśkę zmajstrowałem w pół godziny z kawałka odpadków tak mi było łatwiej i przyjemniej, doskonale spełnia swoją rolę nie kupując gotowca zaoszczędziłem 30 zeta i jest ok :)

DSCF3947.JPG

Jeśli bym miał możność 3d tez bym pewnie druknął

• 1

#62 mr.jaro

mr.jaro
  • Modelarz
  • 1694 postów
  • SkądHannover
  • Imię:Jarek

Napisano 18 marzec 2019 - 13:15

Przeczytaj watek od poczatku, to zrozumiesz, o co poszlo.

• 0

#63 JANTAR87

JANTAR87
  • Modelarz
  • 138 postów
  • SkądZawiercie
  • Imię:Robert

Napisano 22 marzec 2019 - 17:48

Ja zupełnie jak takie samo ustrojstwo "na jedno kopyto" zmontowałem i jest git i działa jak tamta lala :D

Załączone miniatury

• DSC_0681.JPG
  • DSC_0680.JPG

• 1

#64 robo123rob

robo123rob
  • Modelarz
  • 68 postów
  • SkądŁagiewniki k/ Dzierżoniów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 18:49

Pokażesz wreszcie to co Ci wyszło, czy nadal będziesz bił pianę?

Rozumiem, że kilkaset złotych dziś dla małolata nie przedstawia żadnego problemu.
No tak, może się wziąć za dilerkę, wtedy kupi sobie nie taką drukarkę.

Jwk widzę taką głupotę to mnie krew zalewa, Dzisiaj młody człowiek te parę stówek zarobi sprzedając lody w lodziarni
bądz wykładadając towar w tesco lub innym markecie.Kolego jak już piszesz o dilerce to zmień swojego bo sprzedaje ci straszne ścierwo
skoro masz takie wyobrażenie obecnego świata.
  • 1

#65 Marek_Spy

Marek_Spy
  • Modelarz
  • 682 postów
  • GG:
  • SkądKatowice
  • Imię:Marek

Napisano 08 czerwiec 2019 - 11:30

A jak jestem stary i mam drukarkę 3d a wycinak listewkowy zrobiłem z kątownika aluminiowego to w jakiej grupie jestem ? A poważnie drukarka to tylko narzędzie, można taki projkt wyrzezać ręcznie albo maszyną i po to 4 strony pisania ? :D :D :P

• 1

#66 robo123rob

robo123rob
  • Modelarz
  • 68 postów
  • SkądŁagiewniki k/ Dzierżoniów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 17:16

Dokładnie tak Marek,narzędzie jak każde inne.Dołek można kopać szpadlem lub koparką. Kurcze nie pojmuje tylko co jest złego w koparce.
Nie no żeby wykopać dołek koparką,hmmm najpierw trzeba handlować dragami. Nie przecież zawsze można wyryć gołymi rękami.
Przeraża mnie tok myślenia dorosłego faceta.
  • 0

#67 marnod2

marnod2
  • Modelarz
  • 237 postów
  • SkądJabłonna

Napisano 14 czerwiec 2019 - 23:13

Jwk widzę taką głupotę to mnie krew zalewa, Dzisiaj młody człowiek te parę stówek zarobi sprzedając lody w lodziarni
bądz wykładadając towar w tesco lub innym markecie.Kolego jak już piszesz o dilerce to zmień swojego bo sprzedaje ci straszne ścierwo
skoro masz takie wyobrażenie obecnego świata.

Nie znam obowiązujących przepisów, podasz wiek, kiedy można zatrudnić młodocianego?

Może to w jakiś sposób wyjaśni mój punkt widzenia.

Modelarstwo przyciąga bardzo młodych i nie zawsze zamożnych i tylko to miałem na myśli.

• 0

#68 marnod2

marnod2
  • Modelarz
  • 237 postów
  • SkądJabłonna

Napisano 15 czerwiec 2019 - 17:27

Dokładnie tak Marek,narzędzie jak każde inne.Dołek można kopać szpadlem lub koparką. Kurcze nie pojmuje tylko co jest złego w koparce.
Nie no żeby wykopać dołek koparką,hmmm najpierw trzeba handlować dragami. Nie przecież zawsze można wyryć gołymi rękami.
Przeraża mnie tok myślenia dorosłego faceta.

Mnie zaś dziwi,masz swoje lata, czemu, by być nowoczesnym,weżmiesz koparkę tam, gdzie szpadel jest już za duży.

Czasami wystarczy pomyśleć, a nie iść za modą.

• 0

#69 rc.fpv.poland

rc.fpv.poland
  • Modelarz
  • 4 postów
  • SkądGB
  • Imię:Adam

Napisano 16 wrzesień 2019 - 13:55

Druk 3d filamentem to już stara technologia :) Ja wykonałem takie ustrojstwa z desek, ale nie pogardził bym wydrukiem :) Do jednego i drugiego trzeba teochę umiejętności. Mam nadzieję że wszyscy zdajemy sobię z tego sprawę. Miło że udostępniłeś swoją pracę w postaci .stl
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: balsa, cięcie, listwy, druk 3d, 3d, pomocnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych