Skocz do zawartości

Dostęp do silnika spalinowego


jethrotull
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No taki do wciągania to słabo, a taki do palenia też coraz mniej :)

 

@safari28, już miałem takie modele, trochę plują ale głównie olejem rycynowym, nie było większego problemu. Komora silnika pomalowana żywicą epoksydową od środka.

Jeśli uważasz że COXy się nie nadają to zarejestruj się na http://coxengineforum.com i zobacz jakie tam ludzie robią cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego coxowego forum nie znam ale kiedyś znalazłem forum misia który produkował takie rzeczy

Pzdr.

M

Znam tego gościa (tzn. nie osobiście) i jestem prawie przekonany że jego "silniki" są tylko dla ozdoby. Nie widziałem żadnego dowodu że one działają. A robi też silniki w układzie boxer, te nie mają prawa działać bo nie ma kompresji w skrzyni korbowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, też mi to przyszło do głowy po napisaniu posta, jednak o ile mi wiadomo nie ma żadnych dowodów że te silniczki działają (boxery czy nie boxery). Jest to szeroko komentowane pod filmikami tego gościa, więc nie sądzę że tylko ja nie trafiłem na żaden dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.