Skocz do zawartości

Piknik Modelarski Żar 2019


PilotM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ...  z pozoru wygląda to na ,,pstrykanko,, a tak do końca nie jest. Może kiedyś ...

 

Boguś tylko kompletny laik mógłby powiedzieć że to ot taki pstrykanko. Nic bardziej mylnego. Do takich zdjęć jak robisz trzeba mieć talent i bardzo duże doświadczenie. 

 

Może kiedyś jak będą gdzieś bliżej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś good job !!!

Dobra robota kamerzysta i pilot ;) Fajnie latasz tym sprzętem. Przewrotki prawie jak w realu, bardzo fajnie się to ogląda. Jedyne czego brakuje do perfekcji to lekkie zmiękczenie sterów, bo głównie z bliska nadal widać małe, gwałtowne korekty. Na jakim systemie latasz? Nie myślałeś o zwiększeniu expo? Byłby wtedy bardziej soft, symulując masę dużej maszyny.

 

Noooo i wiśnia na torcie to mała raca dymna. Kosztuje kilka złociszy, ale na pikniku byłby WooooW :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota kamerzysta i pilot ;) Fajnie latasz tym sprzętem. Przewrotki prawie jak w realu, bardzo fajnie się to ogląda. Jedyne czego brakuje do perfekcji to lekkie zmiękczenie sterów, bo głównie z bliska nadal widać małe, gwałtowne korekty. Na jakim systemie latasz? Nie myślałeś o zwiększeniu expo? Byłby wtedy bardziej soft, symulując masę dużej maszyny.

 

Noooo i wiśnia na torcie to mała raca dymna. Kosztuje kilka złociszy, ale na pikniku byłby WooooW :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Dzięki za miłe słowa i uwagi. Staram się :)

Zwróć uwagę w jakich warunkach odbywał się pokaz. Wiatr taki, że pilot przede mną zrezygnował z pokazu. Korekty musiały być. Latam na ZYX-s2 i póki co nie chcę nic innego. Na motion.rc ten system polecają do makiet klasy 800. Expo mam i tak już spore. Ale cóż latam dopiero 10 lat. A tym śmigłowcem drugi sezon. Waga ponad 7,5 kg i duża powierzchnia sprawiają że czujesz się jakbyś leciał autobusem. Ten pokaz jeżeli chodzi o technikę wykonania sam uznałem za jeden ze słabszych. Dzięki za uwagi :) Swoją drogą szkoda że nie mam z kim latać w Polsce :( Może na Nowy Targ Kamil przyjedzie z Pragi że swoim Mi-24.

Jeżeli chodzi o flary to jest temat o którym sam myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ten pokaz jeżeli chodzi o technikę wykonania sam uznałem za jeden ze słabszych.

Ty wiesz, że priorytetem nr 1 jest ZAWSZE powrót maszyny do hangaru. Całej, w stanie jakim sam byś sobie tego życzył. Reszta nie ma znaczenia. Nooo może poza sytuacją, gdy Twój model zamierza wyrządzić komuś krzywdę. Wtedy nie ma zmiłuj.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty wiesz, że priorytetem nr 1 jest ZAWSZE powrót maszyny do hangaru. Całej, w stanie jakim sam byś sobie tego życzył. Reszta nie ma znaczenia. Nooo może poza sytuacją, gdy Twój model zamierza wyrządzić komuś krzywdę. Wtedy nie ma zmiłuj.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Prawda !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony dziękuję Markowi za to, że co roku organizuje dla nas piknik modelarski Żar. Jest co wspominać i jest na co czekać w przyszłym sezonie :) Dziękuję też kolegom modelarzom, którzy wiernie co roku przyjeżdżają na piknik.

Pilot śmiglaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, loty były wspaniałe (jak oryginałem).

Na pewno bardzo ciężko lata się makietą, jeszcze z taką wagą. Bezwładność robi swoje. Hmmm ... już nieraz się zastanawiałem, przecież to proste przeloty. Ale ile uwagi trzeba w nie włożyć. Waga (fizyka lotu) robi swoje.

Bardzo dziękuję za rozmowę i bardzo cieszę się, że Cię mogłem poznać.

Dzięki za loty i poświęcony czas.

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, loty były wspaniałe (jak oryginałem).

Na pewno bardzo ciężko lata się makietą, jeszcze z taką wagą. Bezwładność robi swoje. Hmmm ... już nieraz się zastanawiałem, przecież to proste przeloty. Ale ile uwagi trzeba w nie włożyć. Waga (fizyka lotu) robi swoje.

Bardzo dziękuję za rozmowę i bardzo cieszę się, że Cię mogłem poznać.

Dzięki za loty i poświęcony czas.

Rafał

Dzięki !!! Ja też się cieszę ze spotkania !!! Do zobaczenia zaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.