Skocz do zawartości

Półmakietka treningowa.


mecenas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No może  bliżej 7-8 godz. Pierwsze 5 ltr łyknął  jak Smok  Wawelski :D . Pracował przy w pełni otwartej przepustnicy z odkręconą na maxa iglicą poniżej 4000 tys. obr.

Obecnie ustawiony na małym przelaniu. Kręci śmigłem Fiala 24x8 , 6600 obr. Ciąg stat. 12.8 KG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To parametry mniej więcej tak jak u mnie pod względem obrotów. Ja go już bardziej skręcał nie będę, niech tak chodzi co by się nie przegrzewał.

Duże masz trochę to śmigło. Ja mam chyba 23x8 takie jak max podaje Saito.

 

P.S. Po takiej ilości paliwa jak podajesz i 7-8 godzinach pracy już raczej jest dotarty. Latasz na Motulu 800 czy inny olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

"Hieniek" bardzo fajnie lata i dobrze w powietrzu wygląda  :P .

 

Lądowanie nie było spektakularne, tuż nad pasem podwiało jedno jedno skrzydło i musiałem walczyć by odzyskać stabilność.  

 

https://www.youtube.com/watch?v=J6deq3yQRxw&list=PLkOUkex3CMWghEln2CfvyhwY_ttBDM2rE&index=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D  :D  :D Chodzi Ci o ten drugi film?

 

Niezgadniesz!  Obydwa stery wysokości odmaszerowały  :o  :blink: . Tak to wygląda jak się nie poprawi chińczyków. We wszystkich modelach montowałem swoje zawiasy, a tu poszedłem na skróty no i się zemściło. Całe szczęście że model świetnie wyważony i dodając gazu ma tendencję do wznoszenia się. Zdołałem zawrócić robiąc łuk o promieniu kilkuset metrów i wylądować - tzn. wykonać kontrolowaną katastrofę :D  w wysokiej trawie. Było trochę małych uszkodzeń, ale poradziłem sobie z nimi w ciągu 3 dni i model był gotowy na piknik w Kielcach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.