Skocz do zawartości

pianka MPX za 1900pln?


zipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, proszę się przyznać kto sprzedaje na olx piankę MPX Soliusa za 1900pln?

"Model jest złożony, ustawiony i oblatany. Miał jedno lądowanie na drzewie którego efektem jest pękneta szybka kabinki – jest sklejona ale mam drugą do wymiany."

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wiktor z Zamościa, ale za 419 Pln a nie za 1900 ;)  ;)

nie, tego za 1900pln sprzedaje jegomość z "Warszawa, Ursynów"

:rolleyes:

Proszę nie myśleć, że mam coś przeciw takiej cenie(każdy ma prawo wystawić cenę jaką uważa za stosowne i nic mi do tego), wydaje mi się tylko trochę ekstrawagancka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem akurat tego ogłoszenia. 

Jednak kiedyś widziałem też piankę MPX z takim wyposażeniem, że podobna cena w sumie byłaby uzasadniona. Serwa grubo powyżej 100 zł/sztuka, silnik za kilkaset złotych itd.

https://www.olx.pl/oferta/solius-multiplex-samolot-szybowiec-model-rc-CID767-IDzexqW.html#b1378675e0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości zapytałem sprzedającego o tę cenę. Odpowiedź-bo to szybowiec.

Kit tego modelu to około 490 zeta, więc reszta wpakowana w model musi być fest wypasiona, podejrzewam, że z najwyższej półki. Cóż, powodzenia w sprzedaży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.