Skocz do zawartości

YPG 100A - Programowanie bez karty


Fuzzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Wczoraj rozprogramowałem YPG 100A (Nie mam pojęcia jak to zrobiłem...) 

Włączył mi się jakiś heli mode, silnik startuje bardzo powoli, nie wiem jak teraz to zmienić.

Próbowałem programować przez GAZ w nadajniku, lecz bez skutku..

 

Czy jest tu ktoś kto programował go nie używając karty, i może podesłać który dźwięk to która opcja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na szczęście udało mi się "dojść" do karty w polsce, nie chcę reklamować żadnego sklepu, ale wystarczy wpisać w google:

 

karta programująca ICE

 

Temat raczej do zamknięcia, chyba że ktoś zna dobrze menu pod względem poruszania się przez Gaz w nadajniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, czytałem ten wątek, ale nie rozumiem jednej rzeczy,

 

Z tego co rozumiem (Mam model Extry 330SC - potrzebuje wyłączyć SOFTSTART), więc z tego co czytam to regulator ma dwie opcje programowania z poziomu nadajnika? Basic i Advanced? 

 

Basic:

 

Gaz na full w nadajniku, wkładam aku, uruchamia się ESC, i gdy tylko zacznie pikać, trzeba dać gaz do połowy. - można wyłączyć softstart. 

 

Advance:

Gaz na full w nadajniku, wkładam aku, uruchamia się ESC, i gdy tylko zacznie pikać, czekam aż przestanie, gaz na sam dół , menu z opcjami bateri, PWM, freq

 

Dobrze rozumiem?

 

Wczoraj w sumie próbowałem to ustawiać po całym dniu pracy, może dziś na spokojnie usiądę, w każdym razie karta zamówiona, aczkolwiek może komuś się przydadzą informacje w tym wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.